Karadeniz Pet

Pakistan mubişimin minnaklığı :D

pakistan olduğunu nerden anladınız. ayak renginden mi

bursada hangi kuşçuya sorduysam pakistan bulmanız çok zor..yurt dışından kaçak getiriliyor deniliyor..

Konya'da benim tanıdığım petshopcudaki kuşlar, küçücük serçe kadar. Nereden getirtiyor bilmiyorum ama. Çoğu kuşçu ucuza geldiği için bunları alıp satıyor.

pakistan olduğunu nerden anladınız. ayak renginden mi

Hayır bir serçe kadar küçük ondan biliniyor pakistanlar hemen

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

Konya'da benim tanıdığım petshopcudaki kuşlar, küçücük serçe kadar. Nereden getirtiyor bilmiyorum ama. Çoğu kuşçu ucuza geldiği için bunları alıp satıyor.

Evet boyutları serçe kadar küçük oluyor benim bu kuşum aynen öyle :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

benimkilerde aksine, sürü psikolojisi var hepsi birbirinin peşinden gidiyor :D ama genelde ordan oraya gitmezler kafes üstünde oynuyorlar sürekli, uçma egzersizleri yaptıkları zamanlarda biri uçar dolanır 2 tur odada zaten oda uzun ve büyük, sonra döner kafes üstüne, diğeri görüp o da yapar, diğeri de..... derken tamamlanır uçuş :D

Kuşlarınız beraberken size alışmakta sorun olmuyor mu?

renkleri harika nazar değmesin

Kuşlarınız beraberken size alışmakta sorun olmuyor mu?

hayır zor olmuyor zaten birisi omzuma konunca diğerleri de geliyor hemen arkasına :) bakınız resimde hepsi eşimin omzunda :)

K4nRlL.jpg

maşallah pakistan çok güzelmiş özellikle renkleri benımkinin yanına alabilirim bundan belki bi eş :)

Geri