Karadeniz Pet

pakistan muhabbet kuşu arıyorum

serçe kadar hatta size kendi kuşumu göstereyim pakistan olan :D soldan 4. pakistan

Klz7Br.jpg

birtanede jumbo al koy aralarına kocaman boy sırasına diz pakistanla eş olsunlar hatta :)

nasıl masum masum etrafa bakınıyor alcam onu yicem yicem doyana kadar yicemmm

var zaten jumbom :) ismi şeftali bu önceden çekilmiş bir foto, arkadaşımın kuşu sağdan 3 tanesi. diğerleri benim.pakistanım zaten ikili oynuyor normal eşi varken arada jumboyla oynaşıyor :D

pakistan büyük oynuyor ama boyundan büyük işlere kalkışmasın ne demişler büyük lokma yut büyük jumboyla takılma :)

var zaten jumbom :) ismi şeftali bu önceden çekilmiş bir foto, arkadaşımın kuşu sağdan 3 tanesi. diğerleri benim.pakistanım zaten ikili oynuyor normal eşi varken arada jumboyla oynaşıyor :D

bak sen kerataya hergün aynı pilava hayır diyor baksen eşşek sıpası :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

zaten en masum kuşum selenim :) gel ye bunu ben yemeye doyamadım :D

ayy gelesim var zaten aslım şöyle 5-6 saatlik yol olsa atlarım gelirim :D ama uçuyorsun baya bi :)

pakistan büyük oynuyor ama boyundan büyük işlere kalkışmasın ne demişler büyük lokma yut büyük jumboyla takılma :)

jumbo da seviyor arada onla oynaşmayı :D o gerçi kafeste bütün kuşları seviyor kavga etmez hırçın değil diğerlerinden başka jumbom :) pakistan çok fena çoooook :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:43 -->-> Daha önceki mesaj 03:40 --

bak sen kerataya hergün aynı pilava hayır diyor baksen eşşek sıpası :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

ayy gelesim var zaten aslım şöyle 5-6 saatlik yol olsa atlarım gelirim :D ama uçuyorsun baya bi :)

öyle ikisini de öpüyor :D keşkeee evet ya çok uzak yani 25-30 saatlik arası yol uçakla çekilmiyor :S

jumbo da seviyor arada onla oynaşmayı :D o gerçi kafeste bütün kuşları seviyor kavga etmez hırçın değil diğerlerinden başka jumbom :) pakistan çok fena çoooook :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:43 -->-> Daha önceki mesaj 03:40 --

öyle ikisini de öpüyor :D keşkeee evet ya çok uzak yani 25-30 saatlik arası yol uçakla çekilmiyor :S

ben baygınlık geçiririm ve pilotun yanına gider ilk durakta indirin beni derim :D

hehehe bende uyumuşum tüm yol ama her yerim ağrıyordu uyandığımda çok kötü birşey ya

bizimde tanıdıklarımız orda ailecek sidneydelermiş bursaya gelmişti ertesi gün dönücem dedi o yol nasıl çekilir dediğimde hep uyuyorum dedi :D

bizimde tanıdıklarımız orda ailecek sidneydelermiş bursaya gelmişti ertesi gün dönücem dedi o yol nasıl çekilir dediğimde hep uyuyorum dedi :D

özlemiştir burayı hemen :) Türkler bayılıyor buraya gelen gitmek istemiyor ama birçoğu dönmek zorunda kalıyor. hayvan açısından doğa olarak ve havası süper ama gece hayatı falan berbat insanların davranışları falan. inşallah kısmet olur gelirsin canım

özlemiştir burayı hemen :) Türkler bayılıyor buraya gelen gitmek istemiyor ama birçoğu dönmek zorunda kalıyor. hayvan açısından doğa olarak ve havası süper ama gece hayatı falan berbat insanların davranışları falan. inşallah kısmet olur gelirsin canım

inşallah tatlım çok merak ediyorum orayı :)

jumbo da seviyor arada onla oynaşmayı :D o gerçi kafeste bütün kuşları seviyor kavga etmez hırçın değil diğerlerinden başka jumbom :) pakistan çok fena çoooook :D [/QUOTE' Alıntı:
Ne demişler kıçı yere yakın olan kuştan korkacan, pakistanda bunun için biçilmiş kaftan :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende Bir Aralar Almıştım Değiştirdim ..
Değiştirme Sebebim Çok Küçük Olmasıydı Büyür Sandım Cüce Kaldı .. :)

Ama masum benim pakistanım hiç taşkınlığı yok hatta en uysalı sadece arada jumboyu öpüyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Devlerin aşkını istiyor demek ki :)

Ozaman bu parçalar pakistanla jumboya gelsin :)

[YOUTUBE]eljBLgH5pXs[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]ecJFSQ5RKK4[/YOUTUBE]

Evet büyümüyor hemde hiç :) serçe kadar çok sevimli baksanıza paylaştığım resme minnacık hepsinin arasında :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet Gördüm Aslında Tatlı Biraz ..
Zaten Okadar Kuşla Nasıl Baş Ediyorsunuz Anlamadım. Tebrik Etmek Lazım Ben İkitaneye Dayanamıyorum Bazen :)

Geri