Karadeniz Pet

pakistan muhabbet kuşu arıyorum

Evet Gördüm Aslında Tatlı Biraz ..
Zaten Okadar Kuşla Nasıl Baş Ediyorsunuz Anlamadım. Tebrik Etmek Lazım Ben İkitaneye Dayanamıyorum Bazen :)

Benim tam 8 kuşum var hepsi de değişik huylu :) hepsinin yeri ayrı. İnanın elimden geldiğince en iyisini yapıyorum tşk ederim düşünceniz için

Sent from my iPhone using Tapatalk

SeleN istanbulda olsan sana 1 bucuk aylik mavi erkek bi pakistan kusu verirdim .4 aylik cek disinin yanina koydum yavrusu gibi duruyo .yanliz bi kur yapiyor akillara zarar:-D

Umarım aradığını en kısa zamanda bulursun Selen'cim :)

selam hanfendi istanbul bahçelievlerde hemen hemen her petshopta kasa kasa satıyolar adedi 16 tl ye ordan temın edebılırsin ama pakistanı ne yapıcaksınız beslesen beslenmez üretsen para etmez

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

ben de bakımcı olarak kullandığım bir çift var ama bursadasın

istanbulda olsan verirdim sana bi çift çifti 30 lira:)

walla ankaradaki petshoplardada hep pakistan cakılı kücük kücük hollanda cek felan dıye kandırıyorlar . Gecen gün gittim dedim bunların hepsi yerli pakistan karısık nerde hollanda çek felan dedim içinde abi görmüyonmu diyo :D

2 ay önce ben almıştım erkeğin yanına koydum erkeğin yanında küçük geldi gelişmiyo diye .1.5 ay sonra. geri götürtüm bu gelişmiyo dedim bana pakistan cinsi dedi ben bişi anlamadım değiştirdim albino cinsle.

Son düzenleme:
Geri