Karadeniz Pet

Pakize neler yapıyor?

Rorschach159

Meraklı Üye
Daha önce belirttiğim gibi pakize yemliğin içine girmeye çalışıyordu şimdiler de daha değişti durum bi şekilde tabandaki gazeteyi kaldırmış altına saklanıyor geçenlerde arkadaşın biri daha rahat hissettiği için yapıyor demişti sakıncası olur mu bu durumun? Yaklaşık 40 günlük ve 1 haftadır bende henüz elime alıştıramadım ama ilgilenmeye devam ediyorum çok afacan kendisi

1 haftadır sizde ise alışma sürecinde korkup saklanacak yer arıyor olabilir. Siz ilgi gösterdikçe alışıp bu huyundan vazgeçecektir.

1 haftadır sizde ise alışma sürecinde korkup saklanacak yer arıyor olabilir. Siz ilgi gösterdikçe alışıp bu huyundan vazgeçecektir.
Normalde inanılmaz hareketli bi kuş kendini de sevdiriyor elimize geliyor 1-2 saniye sonra hemen tüneğe geri kaçıyor elimle yem vermeye başlayacağım bugün uygun mudur sizce de ?

Elden yem vermekte eğitimin bir parçasıdır. Bu şekilde eğitimlere devam edin. İnşallah en kısa zamanda sonuç alırsınız.

Veeeeee şükürler olsun Pakize elimde uyudu 10dk hareket ettiremedim rahatsız olmasın diye omzum koptu ama dönüşü iyi olacak inşallah

Geri