petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

PaLa'nın Soruları (cins,yaş,uygunluk..)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Efe Çalışkan tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Efe Çalışkan

arkadaşlar dişi kuşumun erkekle eş tutmaması üzerine halama hediye ettim :) şu an kızımıza yeni bir erkek aldım ve bir kaç sorum olacak :)

1) Cinsleri Nedir?

2) Dişi kuşumla çiftleşmesinde sakınca varmı? (ırklar farklıysa)

3) Bu kuşa 50 tl verdim sizce pahalımı uygun mu?

4) Kızgınlık Dönemine girmişler mi?

5) Yaşları tahminen Ne kadar?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar şimdiden

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    ikisininde maşallahı var.yuvalığı hemen tak derim

3. Yiğit ERDİK

Erkek kuş çok yakışıklı dişi kışunda kızışmış çiftleşmelerinde bir sorun yok yani kaliteli yavrular alırsınız inşallah :)

4. Efe Çalışkan

abi eyvallah saolunda diğer sorularada ufak cevaplar verseniz çok sevirim :) cinsleri falan nedir o soruları cok merak ediyorum :) okan abi takıom abi şimdi yuvalığı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

Halen güncel :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

bir daha güncel :)

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    Bir klişeyi hemen belirtmek istiyorum."Tahta tünek taksan daha sağlıklı olur." :D Ezber cümlelerden biriydi bu :D

6. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    dişi kuşunuzun 1 yaşını aştığını rahatlıkla söyleyebilirken erkek kuşunuzun gözlerini net göremediğim için o konuda birşey diyemem. ikisi de yerli kuşlar bir sorun yaşanmaz. ancak dişi kuşlar kafesleri konusunda çok tutucudur. dişiye ait olan bir kafese yabancı bir erkek atarsanız, eğer erkek baskınlık kuramazsa sıkıntı olur.
    ikisi de üremeye hazır görünüyor.
    şehirden şehire farklılık gösterdiği gibi bölge ve petshop a göre de farklılık gösterir. kuşun normalde ederi 35 tl civarı. ancak sağlıklıysa sorun yok.
    siz yuvalığı takın ve kuşları gözlemleyin.

7. Efe Çalışkan

erkeği ingiliz kırığı diye aldım yerli mi?

Sayfayı Paylaş