Karadeniz Pet

PaLa'nın Soruları (cins,yaş,uygunluk..)

• Konbuyu başlatan Efe Çalışkan
  • Başlangıç tarihi
E

Efe Çalışkan

Guest
arkadaşlar dişi kuşumun erkekle eş tutmaması üzerine halama hediye ettim :) şu an kızımıza yeni bir erkek aldım ve bir kaç sorum olacak :)

1) Cinsleri Nedir?

2) Dişi kuşumla çiftleşmesinde sakınca varmı? (ırklar farklıysa)

3) Bu kuşa 50 tl verdim sizce pahalımı uygun mu?

4) Kızgınlık Dönemine girmişler mi?

5) Yaşları tahminen Ne kadar?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar şimdiden

Erkek kuş çok yakışıklı dişi kışunda kızışmış çiftleşmelerinde bir sorun yok yani kaliteli yavrular alırsınız inşallah :)

abi eyvallah saolunda diğer sorularada ufak cevaplar verseniz çok sevirim :) cinsleri falan nedir o soruları cok merak ediyorum :) okan abi takıom abi şimdi yuvalığı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

Halen güncel :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

bir daha güncel :)

Bir klişeyi hemen belirtmek istiyorum."Tahta tünek taksan daha sağlıklı olur." :D Ezber cümlelerden biriydi bu :D

dişi kuşunuzun 1 yaşını aştığını rahatlıkla söyleyebilirken erkek kuşunuzun gözlerini net göremediğim için o konuda birşey diyemem. ikisi de yerli kuşlar bir sorun yaşanmaz. ancak dişi kuşlar kafesleri konusunda çok tutucudur. dişiye ait olan bir kafese yabancı bir erkek atarsanız, eğer erkek baskınlık kuramazsa sıkıntı olur.
ikisi de üremeye hazır görünüyor.
şehirden şehire farklılık gösterdiği gibi bölge ve petshop a göre de farklılık gösterir. kuşun normalde ederi 35 tl civarı. ancak sağlıklıysa sorun yok.
siz yuvalığı takın ve kuşları gözlemleyin.

Geri