Karadeniz Pet

Pamuğum öldü..

• Konbuyu başlatan müge
  • Başlangıç tarihi
Her Petshoptan asla ve asla kuş alınmaz. Konunuzu okuduğumda petshoptan aldığınızı tahmin etsem de emin olmak için sordum. Cevabınız için teşekkür ederim. Petshoptan ancak tecrübeliyseniz alabilirsiniz. Kuş alınacak ilk yer evinde hobi amaçlı beslenen kuşlar ve bunlardan alınan yavrulardır. Ev ortamının yavruları güvenli kuşlardır. Hastalık taşıma ihtimalleri çok azdır. Eğitimi kolaydır. Ortama hemen uyum sağlarlar. Petshoplar ilk önce ellerindeki dayanıksız kuşu satmak ister ki zarara girmesinler.
Tekrar geçmiş olsun.

Hasan beye katılıyorum banada kendi seçip vermek istemişti aldım elime inceledim kanat altı tüyleri popo tüyleri ve iris kontrolü yaptım kuşa hasta olduğunu anladım bi ton laf ettim çıktım birdahada oraya uğramadım her petshop böyle değildir ama dikkatli olmak lâzım geçmiş olsun

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok sağolun. Galiba oradaki adam da bana aynen öyle yaptı. Eğer kuşun hasta olduğunu bile bile bana sattıysa Allaha havale ediyorum. Yok eğer benden dolayı soğuk algınlığından öldüyse ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Allah kimseye yaşatmasın..

başınız saolsun

Başın sağolsun çok üzüldüm :( Benim kuşlarımdan biri çok konuşkan, kendi kendine konuşur durur. Bizde biraz baştan savar gibi onun üstünü örteriz veya bi odaya götürür bırakırız. Sen öyle bir konuşmuşsun ki içim cız etti :( Bida asla öyle yapmam :(

Değerini bilin.. Ellerimde öldü hiçbir şey yapamadım can verdi yavrum.. Okuldan çıkınca sanki o hala evdeymiş gibi hızlı hızlı eve gidiyorum ama o artık yok.. En acısı da kafesine bakıp üzülmiyim diye arkadaşım evden uzaklaştırdı. Ona ait sadece resimler var artık..

hayat devam ediyor çivi çiviyi söker yeni bir hayvan alın mutlaka

Sanırım bir daha almam. Zaten üzülüyorum diye kafes atıldı. Ellerimde öldüğü için bir daha alamam ilerde alsam da bir daha elime alamayacağım kesin..

Papağan alın onlar daha uzun yaşar ve dayanıklıdır. Muhabbetide anımsatmaz.

başın sağolsun kardeş benlmde limon adlı kuşum ölmüştü çok kötüydü. :( bi süre kendine gelemiyorsun. Sana tavsiyem kafesi temizle bir müddet kaldır. Çünkü kafesi her gördüğünde aklına gelecek. :(

Evet çok kötü oluyor insan toparlaması çok zor. Kafesi attı arkadaşım..

1 haftadır ölen ya da ölmek üzere olan kuşlarım yüzünden kriz geçirmek üzereyim. Acınızı çok iyi anlıyorum. Başınız sağolsun. Minicikler ama çok bağlanıyoruz onlara.

Geri