petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Pamuğum =)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve müge tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. müge

müge Guest

Merhabalar.. =)
    Bu da benim pamuğum. 4 gün önce aldım onu. Henüz yavru. Satın aldığım yerdeki adam 35 günlük olduğunu ve erkek olduğunu söyledi. Ama ben bir de sizden yorum almak istedim. Doğru mu söyledi acaba adam? Gagasının üstüne baktım rengi daha tam belli değil ama resimlerden bir de siz bakın. Daha kafesinden çıkarmadım. Adam 10 gün çıkarma dedi. Sizce nasıl pamuk ? =)

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuş dişi
    ...................

3. Ali Eren HAYRAN

Pamuk hanım Çok tatlı :)

#3 Ali Eren HAYRAN, 30 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2013
  4. müge

müge Guest

Pamuk bey değil mi ?? Satıcı öyle dedi. Gagasının üstündeki renk değişebilirmiş ama alt tarafı mavimsi mor gibi.. Kesin dişi mi diyorsunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Dişi mi ?? Satıcı erkek dedi ya :eek: Gagasının üstündeki rek değişebilirmiş galiba zamanla şu an altı mor gibi ama..

5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    evet kesin dişi pamuk. anlamayan bir satıcı işte

6. müge

müge Guest

Öyle mi?Ben de sevinmiştim erkek diye hani daha çabuk konuşur diye.. ama dişiler de konuşabilirmiş ama zamanla. Olsun dişi ya da erkek hiç önemli değil :):):)

7. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    önemli olan ilgi ve sevgi

8. müge

müge Guest

Aynen öyle =)

9. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    size bir tavsiye tünekleri ahşap olanlarla değiştirin mümkünse. birde çok fazla oyuncak koymayın

10. müge

müge Guest

Tamam ahşap olanlarla değiştiririm ama oyuncak neden çok fazla konulmaması lazım? Pamuğun 1 tane salıncağı var şu anda sadece.

11. Ali Eren HAYRAN

Hanım tabi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

oyuncak çokluğu dışarı çıkartmanıza bağlı benim kafes dolu ama dışarı çok çıkıyo kanat açıyo

12. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    çok güzel bir dişi :)

13. müge

müge Guest

Hm tamam teşekkürler =)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

Sağolun =)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

Biraz zayıf gibi ama dimi?

14. Musa YEŞİLBAĞ

hayırlı olsun çok güzel bi dişi:)

15. müge

müge Guest

Teşekkürler sağolun ama biraz zayıf gibi dimi?

Sayfayı Paylaş