Karadeniz Pet

Pamuğum =)

• Konbuyu başlatan müge
  • Başlangıç tarihi
M

müge

Guest
Merhabalar.. =)
Bu da benim pamuğum. 4 gün önce aldım onu. Henüz yavru. Satın aldığım yerdeki adam 35 günlük olduğunu ve erkek olduğunu söyledi. Ama ben bir de sizden yorum almak istedim. Doğru mu söyledi acaba adam? Gagasının üstüne baktım rengi daha tam belli değil ama resimlerden bir de siz bakın. Daha kafesinden çıkarmadım. Adam 10 gün çıkarma dedi. Sizce nasıl pamuk ? =)
v1nl2.jpg

v1nzu.jpg

v1p1s.jpg

v1p3u.jpg

kuş dişi
...................

Pamuk hanım Çok tatlı :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pamuk hanım Çok tatlı :)

Pamuk bey değil mi ?? Satıcı öyle dedi. Gagasının üstündeki renk değişebilirmiş ama alt tarafı mavimsi mor gibi.. Kesin dişi mi diyorsunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

kuş dişi
...................
Dişi mi ?? Satıcı erkek dedi ya :eek: Gagasının üstündeki rek değişebilirmiş galiba zamanla şu an altı mor gibi ama..

size bir tavsiye tünekleri ahşap olanlarla değiştirin mümkünse. birde çok fazla oyuncak koymayın

Tamam ahşap olanlarla değiştiririm ama oyuncak neden çok fazla konulmaması lazım? Pamuğun 1 tane salıncağı var şu anda sadece.

Hanım tabi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

oyuncak çokluğu dışarı çıkartmanıza bağlı benim kafes dolu ama dışarı çok çıkıyo kanat açıyo

Hanım tabi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

oyuncak çokluğu dışarı çıkartmanıza bağlı benim kafes dolu ama dışarı çok çıkıyo kanat açıyo

Hm tamam teşekkürler =)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

çok güzel bir dişi :)

Sağolun =)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

Biraz zayıf gibi ama dimi?