Karadeniz Pet

Pamuğun Kardeşide Satılık (Jumbo Kırması )

Fatih BUYURUCU

Emektar Üye
Arkadaşlar geçen hafta aldığım pamuğun kardeşide satılık şuan ilgilenen olursa yardımcı olurum sahibiyle iletişim kurmanıza.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muhabbet-kusu-ve-tum-evcil-hayvanlariniza-ait-resimler/yeni-kusum-pamuk-jumbo-kirmasi-33212.html
Bu linkteki kuş 1 haftadır bende vede bir problem çıkmadı sağlık vs. konusunda şuana kadar ben memnunum. Tanımadğım birinden aldığım için 1 hafta bekledim tavsiye etmek için size, umarım alan çıkarsa oda memnun kalır.

EzW9gn.jpg

g4vMq2.jpg

Rb8z0j.jpg

fiyat bilgisi de verirseniz niyeti olanlara yardımcı olur

Merhabalar öncelikle hayırlı satışlar. kuş dişimi erkekmi ve kaç aylık paylaşırsanız sevinirim. iyi günler.

Arkadaşlar geçen hafta aldığım pamuğun kardeşide satılık şuan ilgilenen olursa yardımcı olurum sahibiyle iletişim kurmanıza.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muhabbet-kusu-ve-tum-evcil-hayvanlariniza-ait-resimler/yeni-kusum-pamuk-jumbo-kirmasi-33212.html
Bu linkteki kuş 1 haftadır bende vede bir problem çıkmadı sağlık vs. konusunda şuana kadar ben memnunum. Tanımadğım birinden aldığım için 1 hafta bekledim tavsiye etmek için size, umarım alan çıkarsa oda memnun kalır.

EzW9gn.jpg

Bu kuş Facebook ta Show jumbo diye ilana koymuş sahibi Satıyor sen kırık diyorsun ya sen yanlış biliyorsun yada sahibi insan kandırıyor. Bence de jumbo kırık değil ama bu beyazın kardeşi ise ve kırık yavruya face de adam kandırıyor yada sen farklı foto zannettin. Senin kuş max. 2 aylık bu kuşun 5-5 Ay'ı var. Bence ilanını bir kontrol et

Senin aldığın kuşun yani pamugun kardeşi olduğuna eminmisin.
O yüzde sordum acaba yanlış foto mu yükledi diye.
Ercan nin dediği üzere kuşlar farklı, öncelikle yaş farkı var.
Daha açıklayıcı paylaşımlar yaparsanız iyi olur.

fiyat bilgisi de verirseniz niyeti olanlara yardımcı olur

Bu kuşu neyle kirmislar merak ettim jumbo diye satsan 110 120 gider :) show ve ingzmi anne baba acaba varmi bi bilginiz

Satilik olan kus bu Fotodaki kus mu?

Merhabalar öncelikle hayırlı satışlar. kuş dişimi erkekmi ve kaç aylık paylaşırsanız sevinirim. iyi günler.

EzW9gn.jpg

Bu kuş Facebook ta Show jumbo diye ilana koymuş sahibi Satıyor sen kırık diyorsun ya sen yanlış biliyorsun yada sahibi insan kandırıyor. Bence de jumbo kırık değil ama bu beyazın kardeşi ise ve kırık yavruya face de adam kandırıyor yada sen farklı foto zannettin. Senin kuş max. 2 aylık bu kuşun 5-5 Ay'ı var. Bence ilanını bir kontrol et

Senin aldığın kuşun yani pamugun kardeşi olduğuna eminmisin.
O yüzde sordum acaba yanlış foto mu yükledi diye.
Ercan nin dediği üzere kuşlar farklı, öncelikle yaş farkı var.
Daha açıklayıcı paylaşımlar yaparsanız iyi olur.

Arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın yanlış linkleri yapıştırmışım aceleyle :) bu kuşta satılık gelçi.. 1 Yaşında erkek show jumbo fiyat 250₺

Geri