Karadeniz Pet

Papaganimin tirnaklari dushuyor

• Konbuyu başlatan Narmin Aliyeva
  • Başlangıç tarihi
N

Narmin Aliyeva

Guest
Merhaba.benim papaganimin tirnaklari dushuyor.ve yerine yenisi cikmadi kac aydir.mantar gibi olmushdu ayaklari ve gagasi vazelin surdum.ayaklari biraz duzedli ama gagasi duzelmedi.sanki gagasi curuyor ama beyaz renkte curumeye bashladi.yardimlarini bekliyorum

Hocam fotoğraf çekip atarsan daha iyi olur 1 tane mantar ilacı al sür bence , benimde muhabbet kuşumda çıkmıştı vazelin sürdüm geçmedi mantar merhemi aldım 1 defa sürdüm çoğu geçti az birşey daha kaldı onada sürdüm birşeyi kalmadı iyileşti.

Download image jpg. Bu linkde resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

Muhabbet kushu

Merhaba.benim papaganimin tirnaklari dushuyor.ve yerine yenisi cikmadi kac aydir.mantar gibi olmushdu ayaklari ve gagasi vazelin surdum.ayaklari biraz duzedli ama gagasi duzelmedi.sanki gagasi curuyor ama beyaz renkte curumeye bashladi.yardimlarini bekliyorum

dostum şu Türkçeyi düzgün kullanalım dusHuyor olmush falan nedir ya

Kuşun ayakları bir yere sıkışmış olabilir mi? Başka neden düşer ki?

veterinere götürün kuşunuzu artık gagaya geçmiş tırnaklarıda gitmiş zaten tutunamıyordur artık tellere. gagasıda giderse yemde yiyemez allah göstermesin göz göre göre ölür kuş.

Geri