petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Parazit ilaci

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1

Resimde gosterdigim parazit ilacını kuslara iki sefer sıktim ama hala kasiniyolar eksik yaptığım bişeyler mi var ?

2. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    tuy değişimi olabilirmi parazitler kuslara gece rahatsizlik veriyor diye biliyorum nacizane olaraj

3. Tunç ÇAĞATAY

Kardeşim kuş bu kaşınır eline al tüylerine bak bit parazit yok ise takma, sen 2 3 güne bir banyo yapmazsan kaşınıyorsun o hayvan kendini temizliyor sorun yapma. Birde o ilacı asla gözlerine doğru uzaktan sıkma .

4. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Ikisi birden kasiniyo ve sürekli kasininca bende merak ettim bi sıkıntı mi var diye türlerinin arasında bişey gözükmüyor

5. Tunç ÇAĞATAY

Sorun yok ozaman pazarit yoksa no problem kış geliyor yeni tüy çıkarma zamanı kaşınır sorun olmaz.

Sayfayı Paylaş