petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Parazit

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Armağan Yörük tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Armağan Yörük
    Gizli

Arkadaşlar kuşum biraz kaşınmaya başladı hemen gidip parazit spreyi almalımıyım yoksa normalmidir?

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çok kaşınmı yorsa sorun yok veya yıkaya bilirrsin

3. Sevtap DERİN
    Gizli

Her kuş kaşınır. Ama al evinde bulundur. Çok kaşınma yoksa sıkma boşver. Ben 20 günde bir sıkıyorum ne olur ne olmaz diye. :D

4. Armağan Yörük
    Gizli

önüne suyu koyuyorum ayaklarını ıslatıyo sonra kaçıyo :D

5. Armağan Yörük
    Gizli

banyo yapması için neler önerirsiniz?marul yaprağı koymak sakıncalımıdır?

bu arada Kuşum pamuk :D
    cinsiyetinide söylerseniz sevinirim bir türlü öğrenemedim bi erkek diyorlar bi dişi en sonunda kuşçuya götürücem galiba :)

6. hure44
    Gizli

hure44 Guest

Banyo yapmasi icin suyla oynayin şap sup ses cikarin merak edip oda deneyecek boylece banyo yapmis olacak.cinsiyette gelince erkek gibi gorunuyor
    Bu altdaki fotoya bakin sizde bir tahmin edin

http://img04.blogcu.com/v2/images/big/g/u/z/guzelhayat/guzelhayat_13408962002.jpg

#6 hure44, 5 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Eylül 2013
  7. Armağan Yörük
    Gizli

parazit spreyini sıkarken dikkat edilecek şeyler ne arkadaşlar mesela gözlerine gelse birşey olurmu kaç defa sıkılacak?

8. Armağan Yörük
    Gizli

Ya o kadar kisi goruyo lutfen cevap verin

9. kenan
    Gizli

kenan Guest

Çok yakından sıkmıyacaksın gözüne gelmemesine dikkat et ve sıkmadan önce suluğu yemliği çıkar sıktıktan sonra tekrar tak

10. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Ben dişiye benzettim ama bilemicem emin değilim

11. Armağan Yörük
    Gizli

tesekkurler

Sayfayı Paylaş