Karadeniz Pet

Parazit

• Konbuyu başlatan Armağan Yörük
  • Başlangıç tarihi
A

Armağan Yörük

Guest
Arkadaşlar kuşum biraz kaşınmaya başladı hemen gidip parazit spreyi almalımıyım yoksa normalmidir?

Her kuş kaşınır. Ama al evinde bulundur. Çok kaşınma yoksa sıkma boşver. Ben 20 günde bir sıkıyorum ne olur ne olmaz diye. :D

Her kuş kaşınır. Ama al evinde bulundur. Çok kaşınma yoksa sıkma boşver. Ben 20 günde bir sıkıyorum ne olur ne olmaz diye. :D

banyo yapması için neler önerirsiniz?marul yaprağı koymak sakıncalımıdır?

bu arada Kuşum pamuk :D

cinsiyetinide söylerseniz sevinirim bir türlü öğrenemedim bi erkek diyorlar bi dişi en sonunda kuşçuya götürücem galiba :)

banyo yapması için neler önerirsiniz?marul yaprağı koymak sakıncalımıdır?

bu arada Kuşum pamuk :D

cinsiyetinide söylerseniz sevinirim bir türlü öğrenemedim bi erkek diyorlar bi dişi en sonunda kuşçuya götürücem galiba :)

Banyo yapmasi icin suyla oynayin şap sup ses cikarin merak edip oda deneyecek boylece banyo yapmis olacak.cinsiyette gelince erkek gibi gorunuyor
Bu altdaki fotoya bakin sizde bir tahmin edin

http://img04.blogcu.com/v2/images/big/g/u/z/guzelhayat/guzelhayat_13408962002.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
parazit spreyini sıkarken dikkat edilecek şeyler ne arkadaşlar mesela gözlerine gelse birşey olurmu kaç defa sıkılacak?

Ya o kadar kisi goruyo lutfen cevap verin

Çok yakından sıkmıyacaksın gözüne gelmemesine dikkat et ve sıkmadan önce suluğu yemliği çıkar sıktıktan sonra tekrar tak

Ben dişiye benzettim ama bilemicem emin değilim

Geri