Karadeniz Pet

Parçalı jumbo oğlan

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Maşallah la başlayalım 2 aylık jumbo yavrum ilk tüyden sonra Nasıl olacak bakalım

Oy maşallah çok tatlı. :)

gördüğüm en güzel parçalı kuş. maşallah.

Maşallah kendisi ve rengi çok güzel.
Ömrü uzun olsun İnşallah.

herkese teşekkürler. sağlıkla ilk tüyü atsın bakalım neye benzeyecek :)

Maşallah, maşallah. Kuş ben burdayim diyor.
Parçalı olsun farki olsun:)

maşallah çok güzel,güle güle büyütün.

Masallah ustam super valla. .Allah nazarlardan saklasin.

Maşallah, hayırlı olsun.
Paslı kafesleri yenileyip, kirlileri temizlemekte fayda var.

Sağol. 10 lu pvc ve 2 salma kafes var Levent. 3 çeşit yavru çıktı , yerli , Çek ve jumbo. Boyutlar farklı olduğundan ve arada oynayan bir kaç günden dolayı Çekler diğerlerine eziyet ediyor. O yüzden yerliler ve jumbolar geçici olarak o kafeslerde kendilerini toparlayana kadar. Umarım yeterli olmuştur açıklama :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:48 -->-> Daha önceki mesaj 07:47 --

Masallah ustam super valla. .Allah nazarlardan saklasin.

Sağol Serkan usta :) arada çıkıyor işte :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:49 -->-> Daha önceki mesaj 07:48 --

Herkese ayrı ayrı teşekkürler

Maşallah sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim.

Son düzenleme:
Maşallah Ercan bey yavruya nerelerdesiniz?

Ben hesap sormadım ki açıklama bekleyeyim [MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION]. Kuşların iyi ortamlarda yaşamasını temenni ettim sadece. Kuşların güzel, Allah gönlüne göre versin.

Açıklama yaptım sadece hesap sordun demedim . Başkaları da nedenini bildin diye. Güzel temenniler için teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:17 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

Maşallah Ercan bey yavruya nerelerdesiniz?
Sağol Cihan iş güç koşturmaca işte. Fazla Zaman kalmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

Maşallah sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim.

Maşallah. Güle güle besle.

Teşekkürler arkadaşlar :)

Açıklama yaptım sadece hesap sordun demedim . Başkaları da nedenini bildin diye. Güzel temenniler için teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:17 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

Sağol Cihan iş güç koşturmaca işte. Fazla Zaman kalmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

Teşekkürler arkadaşlar :)

Olsun Ercan bey sizin gibi değerli kişileri forumda Görelim