Karadeniz Pet

Parkeden yuvalık :)

Enes YLKSN

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar gecenlerde arkadaşımın deposunda gördüğüm gayet güzel temiz parkeleri gözüme kestirdim yuvalık yapmaya karar verdim ölçüleride uygun 20 x 20 cm plastik folluk sığıyor bu benim için hakkaten istediğim gibiydi aldim parkeleri gittim marangöze istediğim ölçülerde kestirdimm 10 liraya montajını kendim yaptım ve sonuç olarak pratik sağlıklı kullanışlı bir yuvalık ortaya çıktı. ilk numunem olduğu için haddinden fazla vida delikleri var :) serisi ni yapacağım inşallah.

Güzel fikir ve bence harika olmuş :) Vida delikleriyle ilgili de bir sıkıntı veya kötü görüntü yok

Sağolun arkadaşlar daha iyisi olacak inşallah

Bende böle bir yuvalık yapmayı planlıyordum, elinize sağlık güzel olmuş.

hevet mıknatıslı sabitleyici taktim Levent abi atölye öyle valla dağınık biraz ama işimizi görüyor bir gün bekliyorum abii. biraz daha yuksek yapacağım inşalalh

Çok güzel olmuş boyutlarını söylermisiniz bende yapmayı düşünüyorumda

elinize saglık güzel olmuş

elinize sağlık en güzeli kendi yaptığın her zaman. ama şuna takıldım, parke sizden kesmesi için marangöz on lira aldıysa ayıp etmiş, esnaflık bu değil bence. ben izmirde marangozlardan herşeyi karşılıyorum ufak tefek çıta kesimi çıtalar sehpa tahtası vs. ücret istemiyorlar.

elinize sağlık hocam gayet başarılı bir çalışma olmuş, belki seri üretime geçersiniz :)

emeğinize sağlık ilk deneme için oldukça şık olmuş, el emeği göz nuru yuvalıklarda bol yavrulu üretimler.

Sağolun arkadaşlar daha çok geliştireceğim şuan bir kaç model üstünde çalışma yapıyorum en verimli ve doğal nasıl olur oyle olacak. Marangoz 10 lira aldi ama bir çuval parke goturdum tanıdık değildi :)

El78Q8.jpg

Eline sağlık gayet güzel ve hoş olmuş teknik servisinde gayet iyi her türlü malzeme var takım duvarında kafa tasıni nerden buldun gerçek mi yoksa :) :)