petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Parmağa kur yapma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan Almar tarafından 13 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    Arkadaslar merhaba. 4 aylik erkek yavrum tuy doneminde ve yavas yavas konusmaya basliyor gibi. Dun cicikusu net olarak soylemeye basladi. Bundan 1-2 hafta once konu acmistim kusumun agzindan bazi tohumlar dokuluyor diye belki hatirlayanlar olacaktir. Parmagimdayken surekli kafasini salliyo kabariyo ve baya bicirdiyor konusmaya calisiyor. Ve bugun parmagima 3 tane dari cikartti yapiskanli sekilde. Erken mi ese geldi yoksa konusmaya calisirken olur mu yoksa gayet normal mi? Siz degerli arkadaslarin yorumlarini bekliyorum.[​IMG][​IMG]

2. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    141
    Maşallah güzel bir erkek kızışmaya başladığı için elinize kur yapıp yem kusuyor bir sıkıntı yok Güle güle besleyin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Gintoki

Gintoki New Member

Beğenileri:
    1
    Cevap: Parmağa kur yapma

Benim kuş da aynı 4 aylıkken konuşmayı çözüp yem kusmaya başlamıştı. Bir kaç ay sürdü o kısma şeysi sonra geçti.

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu parmağa kur yapma