Karadeniz Pet

Parmağıma Halleniyor,yardim.

E-ray

Yeni Üye
Kendisi 7 aylık,aileden biri oldu,sözcük hafızası 20 kelimeden fazla ve sürekli artıyor.Öğretmek istediğimizi bir iki gün tekrar etmemiz yetiyor hemen hafızaya alıyor.
Hem bizden uzaklasmasin hem ev çok kalabalık olmasın diye es almak istemiyorum ama bir yandan da acıdım parmagima halleniyor garibim.Ne yapsam karar veremedim.Yavrular vs olunca da bakımları ,kafes temizliği falan ekstra ilgi isteyecek.
PPrLzb.jpg

Eş zamanı zamanı gelmiş :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

Kendisi 7 aylık,aileden biri oldu,sözcük hafızası 20 kelimeden fazla ve sürekli artıyor.Öğretmek istediğimizi bir iki gün tekrar etmemiz yetiyor hemen hafızaya alıyor.
Hem bizden uzaklasmasin hem ev çok kalabalık olmasın diye es almak istemiyorum ama bir yandan da acıdım parmagima halleniyor garibim.Ne yapsam karar veremedim.Yavrular vs olunca da bakımları ,kafes temizliği falan ekstra ilgi isteyecek.
PPrLzb.jpg

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...uhabbet-kuslari-tek-bakilmamalidir-44630.html

okumanı tafsiye ederim.

Bir süre mama yapma, vitamin verme. Ortam sıcaksa banyoluk tak, kızgınlığı azalır.
Teşekkür ederim dediklerinizi uygulayacağım.Sanırım vitamin,mama,dal sarı takviyesi enerji patlaması yaşattı kerataya.
İlgisi bunaltır hale geldi,tek tek odalara bakıyor beni arıyor,bulamayınca aci aci bagiriyor.Acaba eş alsam ilgi azalır mi öğrendiği kelimeleri unutur mu?Bir de eşi ne zaman nasıl seçmeliyim?Detaylı bilgi verebilirmisiniz?

Geri