petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Parmağıma Halleniyor,yardim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve E-ray tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. E-ray

E-ray Member

Beğenileri:
    3
    Kendisi 7 aylık,aileden biri oldu,sözcük hafızası 20 kelimeden fazla ve sürekli artıyor.Öğretmek istediğimizi bir iki gün tekrar etmemiz yetiyor hemen hafızaya alıyor.
    Hem bizden uzaklasmasin hem ev çok kalabalık olmasın diye es almak istemiyorum ama bir yandan da acıdım parmagima halleniyor garibim.Ne yapsam karar veremedim.Yavrular vs olunca da bakımları ,kafes temizliği falan ekstra ilgi isteyecek.

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Eş zamanı zamanı gelmiş :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...uhabbet-kuslari-tek-bakilmamalidir-44630.html

okumanı tafsiye ederim.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bir süre mama yapma, vitamin verme. Ortam sıcaksa banyoluk tak, kızgınlığı azalır.

4. E-ray

E-ray Member

Beğenileri:
    3
    Teşekkür ederim dediklerinizi uygulayacağım.Sanırım vitamin,mama,dal sarı takviyesi enerji patlaması yaşattı kerataya.
    İlgisi bunaltır hale geldi,tek tek odalara bakıyor beni arıyor,bulamayınca aci aci bagiriyor.Acaba eş alsam ilgi azalır mi öğrendiği kelimeleri unutur mu?Bir de eşi ne zaman nasıl seçmeliyim?Detaylı bilgi verebilirmisiniz?

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Eşe bakmayıp yine seni de arayabilir. Bunu bilemeyiz. İstediğin zaman eş alabilirsin, şu zaman diye bir kaide yok.

Sayfayı Paylaş