petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

paşam erkek di mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf Akyüz tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf Akyüz

s.a arkadaşlar paşayı bundan 2 hafta önce aldım. Erkek olduğu söylendi. Sizce cinsiyeti ne ve kaç aylık?

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    paşanız erkek.yaşından emin değilim ama yavru değil..

3. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Gözlerindeki iris belli olmaya başlamış, 8 ayın üzerinde ama 2 yaşın üzerinde değil .

4. Yusuf Akyüz

Arkadaşlar kuşlardan pek anlamam. Bana yavru 2 aylık denilerek satıldı. Eğer 8 aylık ise eğitme konusunda sıkıntı yaratır mı? 2 haftadır elimden yem yiyor fakat elime gelmiyor. Daha erken mi?

5. mervekcrgl

2 aylık olmasına imkan yok kafasındaki siyah çizgiler gitmiş cereside koyulaşmış tam yetişkin olmuş arkadasın dedigi gibi 8 aylıktan büyük ama 2 yaşında yoktur

6. Levent Sayar

Sapina kadar erkek kardesim bencede 2 aylik olamaz arkadaslar.aziz kardesime katiliyorum

Tapatalk araciliğiyla,
    Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

7. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Kim sana yavru dediyse , git adama sen bana yerli diye jumbo sattın bunun fiyatı daha yüksek olmalı al bunu bana yeni yeme düşmüş yavru ver de, yavru olduğunu da gagasının ucunda ki siyahlıktan anlayabilirsin en basitinden.

8. gkn

gkn Guest

Kuş kesinlikle erkek fakat 1 yaşın üzerinde ;)

9. Yusuf Akyüz

yorum için teşekkürler. Kuşun cinsi jumbo mu bana ingiliz olarak denmişti de.:mad: Yaşının büyük olması eğitmede problem yaratır mı? Yani elime gelsin istiyorum. 2 haftadır da başarmış değilim ama elimden yem yiyor. Kafesini tanımıyor.

10. mervekcrgl

ingilize benzemıyo kaç lira verdiniz kuş için

11. Özgür AKSOY

Beğenileri:
    1
    Arkadaslarin dedigi gibi kus erkek yasi da bence 1-2 arasi egitmemiz biraz zor zaman alabilir....

12. Yusuf Akyüz

25 tl verdim. Yeme yeni düşmüş yavruların fiyatı daha mı fazla olur?[​IMG][​IMG]

13. mervekcrgl

yok ondan sormadım sizin kuş yerli ingiliz kuşu hayatta o fiyata vermezler :D 100 150 falandır genelde. aynı olur belki 5 lira artı eksi olabilir tam bılmıyorum

14. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    bu tür satıcıların isimlerini paylaşmakta sakınca yoksa kim olduğunu öğrenebilir miyiz?

15. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Yahu ben mübalağa sanatını kullanıyordum , tabii ki jumbo değil ama bu kuşa 2 aylık diyen bir insan bunu jumbo olarak satar başkasına . :D Adam sizle dalga geçmiş sizde adamla dalga geçin diye söyledim . Jumboyu satmazlar 25 tl ye . Ayrıca ingilizi hiç satmazlar o fiyata. Üretici varsa yakınınızda onlardan alın kuşu , petshoptan almayın.

16. Yusuf Akyüz

İzmir karşıyaka yiğit adında bir şahıs. Kuşlar hakkında pek bilgim olmadığından espriyi anlamadım. :D Şimdi ne yapmamı önerirsiniz? Kuşu satmalımıyım sizce? Çünkü ilk kuşum ve yavru olmasını istiyorum.

17. Sinan ÇELİK

Çok güzel bir erkek istanbulda 25 liraya alamazsınız ama yavru değil eğitemezsiniz diye birşey yok ama çok uğraşmanız lazım. İlla eğitmek istiyorsanız yavru bir erkekle değiştirebilirsiniz.

18. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Bence git değiştir. Çünkü adam seni kandırmış . Hatta daha iri bir yavru al ki zoruna gitsin adamın.

19. Yusuf Akyüz

yorumlarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş