Karadeniz Pet

paşam erkek di mi?

• Konbuyu başlatan Yusuf Akyüz
  • Başlangıç tarihi
Y

Yusuf Akyüz

Guest
s.a arkadaşlar paşayı bundan 2 hafta önce aldım. Erkek olduğu söylendi. Sizce cinsiyeti ne ve kaç aylık?
rLMbd7.png

P3kbE9.jpg
gl81L3.jpg
ZNky1G.jpg
oQ3Mzb.jpg

paşanız erkek.yaşından emin değilim ama yavru değil..

Gözlerindeki iris belli olmaya başlamış, 8 ayın üzerinde ama 2 yaşın üzerinde değil .

Gözlerindeki iris belli olmaya başlamış, 8 ayın üzerinde ama 2 yaşın üzerinde değil .
Arkadaşlar kuşlardan pek anlamam. Bana yavru 2 aylık denilerek satıldı. Eğer 8 aylık ise eğitme konusunda sıkıntı yaratır mı? 2 haftadır elimden yem yiyor fakat elime gelmiyor. Daha erken mi?

2 aylık olmasına imkan yok kafasındaki siyah çizgiler gitmiş cereside koyulaşmış tam yetişkin olmuş arkadasın dedigi gibi 8 aylıktan büyük ama 2 yaşında yoktur

Sapina kadar erkek kardesim bencede 2 aylik olamaz arkadaslar.aziz kardesime katiliyorum

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

Arkadaşlar kuşlardan pek anlamam. Bana yavru 2 aylık denilerek satıldı. Eğer 8 aylık ise eğitme konusunda sıkıntı yaratır mı? 2 haftadır elimden yem yiyor fakat elime gelmiyor. Daha erken mi?

Kim sana yavru dediyse , git adama sen bana yerli diye jumbo sattın bunun fiyatı daha yüksek olmalı al bunu bana yeni yeme düşmüş yavru ver de, yavru olduğunu da gagasının ucunda ki siyahlıktan anlayabilirsin en basitinden.

Kim sana yavru dediyse , git adama sen bana yerli diye jumbo sattın bunun fiyatı daha yüksek olmalı al bunu bana yeni yeme düşmüş yavru ver de, yavru olduğunu da gagasının ucunda ki siyahlıktan anlayabilirsin en basitinden.
yorum için teşekkürler. Kuşun cinsi jumbo mu bana ingiliz olarak denmişti de.:mad: Yaşının büyük olması eğitmede problem yaratır mı? Yani elime gelsin istiyorum. 2 haftadır da başarmış değilim ama elimden yem yiyor. Kafesini tanımıyor.

yorum için teşekkürler. Kuşun cinsi jumbo mu bana ingiliz olarak denmişti de.:mad: Yaşının büyük olması eğitmede problem yaratır mı? Yani elime gelsin istiyorum. 2 haftadır da başarmış değilim ama elimden yem yiyor. Kafesini tanımıyor.

ingilize benzemıyo kaç lira verdiniz kuş için

Arkadaslarin dedigi gibi kus erkek yasi da bence 1-2 arasi egitmemiz biraz zor zaman alabilir....

bu tür satıcıların isimlerini paylaşmakta sakınca yoksa kim olduğunu öğrenebilir miyiz?

Yahu ben mübalağa sanatını kullanıyordum , tabii ki jumbo değil ama bu kuşa 2 aylık diyen bir insan bunu jumbo olarak satar başkasına . :D Adam sizle dalga geçmiş sizde adamla dalga geçin diye söyledim . Jumboyu satmazlar 25 tl ye . Ayrıca ingilizi hiç satmazlar o fiyata. Üretici varsa yakınınızda onlardan alın kuşu , petshoptan almayın.

İzmir karşıyaka yiğit adında bir şahıs. Kuşlar hakkında pek bilgim olmadığından espriyi anlamadım. :D Şimdi ne yapmamı önerirsiniz? Kuşu satmalımıyım sizce? Çünkü ilk kuşum ve yavru olmasını istiyorum.

Çok güzel bir erkek istanbulda 25 liraya alamazsınız ama yavru değil eğitemezsiniz diye birşey yok ama çok uğraşmanız lazım. İlla eğitmek istiyorsanız yavru bir erkekle değiştirebilirsiniz.

İzmir karşıyaka yiğit adında bir şahıs. Kuşlar hakkında pek bilgim olmadığından espriyi anlamadım. :D Şimdi ne yapmamı önerirsiniz? Kuşu satmalımıyım sizce? Çünkü ilk kuşum ve yavru olmasını istiyorum.

Bence git değiştir. Çünkü adam seni kandırmış . Hatta daha iri bir yavru al ki zoruna gitsin adamın.

yorumlarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar.

Geri