Karadeniz Pet

paşam konuşmaya başladı

• Konbuyu başlatan Filiz BAYIR
  • Başlangıç tarihi
F

Filiz BAYIR

Guest
arkadaşlar paşamızı 1,5 aylıkken aldık 2 aydır bizde...çalıştığım için sadece akşamları ilgilenebildiğim halde ctesi günü itibariyle cici kuş demeye başladı..başka şeyler de söylüyor ama anlamıyoruz..mubarek hayvan konuşmaya bir başladı sabahtan akşama kadar konuşuyor :) çok şükür bu günleri de gördüm...inşallah isteyen herkese nasip olur...

Gozunuz aydin, konusmaya bi basladilar mi susturmak cok zor oluyor onlari surekli kendi hallerinde bicir bicir birseyler soylerler. :) video paylasirsaniz cook sevinirim.:)

inşallah en kısa sürede paylaşmak istiyorum youtube açılırsa yüklerim diğerlerini yüklemeyi bilmiyorum

yok efenim :D sadece cimbom fener demesinden rahatsız oluyorum :) ben fanatiğim varsın kuşum olmasın , tabii sizin kararınız ne ögreteceniz

maşallah.. devamı da gelir inşallah :)

arkadaşlar paşamızı 1,5 aylıkken aldık 2 aydır bizde...çalıştığım için sadece akşamları ilgilenebildiğim halde ctesi günü itibariyle cici kuş demeye başladı..başka şeyler de söylüyor ama anlamıyoruz..mubarek hayvan konuşmaya bir başladı sabahtan akşama kadar konuşuyor :) çok şükür bu günleri de gördüm...inşallah isteyen herkese nasip olur...

Gözünüz aydın. Bence ilk olarak adınızı öğretmeye çalışın. Eminimki çok rahat öğrenecektir. İsminizi söylemesi size daha farklı bir mutluluk hissi verecektir. İlk kuşum 10 kelime kadar konuşuyordu ama adımı demesi başka güzeldi. :)

Hayırlı olsun.
Maşallah. Sağlıkla büyüsün, hiç susmasın

maşallah.. devamı da gelir inşallah :)

inşallah sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

Gözünüz aydın. Bence ilk olarak adınızı öğretmeye çalışın. Eminimki çok rahat öğrenecektir. İsminizi söylemesi size daha farklı bir mutluluk hissi verecektir. İlk kuşum 10 kelime kadar konuşuyordu ama adımı demesi başka güzeldi. :)

bilmem ki ben çocuklarımın isimlerini söylemesini istiyorum öncelikle :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

Hayırlı olsun.
Maşallah. Sağlıkla büyüsün, hiç susmasın

sağolun darısı başınıza :)

inşallah sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

bilmem ki ben çocuklarımın isimlerini söylemesini istiyorum öncelikle :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

sağolun darısı başınıza :)

Bu aralar konuşmaya dönül bıcırdıyor ama ne zaman abi der bilemiyorum :D
şaka bi yana eğer konuşursa ilk konuşacağı kelime %99.9 maviş olacak.
Çünkü evdeki herkes maviş maviş maviş.
Başka bişey duymuyor hayvancağız.

Bu aralar konuşmaya dönül bıcırdıyor ama ne zaman abi der bilemiyorum :D
şaka bi yana eğer konuşursa ilk konuşacağı kelime %99.9 maviş olacak.
Çünkü evdeki herkes maviş maviş maviş.
Başka bişey duymuyor hayvancağız.

aynen bizim evde de herkes paşa...cici kuş...diyip geziyoruz evin içinde :)