Karadeniz Pet

Paşam öldü...

• Konbuyu başlatan Hacı cici kuşum benim
  • Başlangıç tarihi
H

Hacı cici kuşum benim

Guest
paşam, cici kuşum bebeğim öldü. İshali vardı. su gibi yapıyordu. avidiare daha önce denge kaybı yaptığı için onu vermek istemedim.kuşçu devamisin verdi. önceki kusumun ishalini geçirmişti hemen. ben de bu kusumda da kullandım. ishali geçti ama dışkısını katran gibi yapmaya başladı. çok da halsizleşti. yarım gün verdim devamisini ve kuşçunun dediğinde çok çok az verdim. gece de sürekli kalkıp az da olsa yem yedirdim su içirdim. suyu bol içiyordu ama yemi çok az yiyordu. gece ve sabaha karsı hep kontrol ettim uyuyordu. sabaha karsı yerde durmustu çıkardım yedirdim gene uyudu. saat 10 da falan gene kafesin dibindeydi. çıkardım dışarı çok halsizdi bir gözünü açtı bana baktı sonra öldü bebeğim.

sizce neden öldü bebeğim devamisinden mi? çok çok az ve yarım gün içti hemen kestim sonra
ilaçtan sonra neden dışkısı suludan katrana döndü? çok suluydu önce. daha öncede arada katran gibi yapıyordu.
daha öncede kusamıyor yutuyordu 3 gün avidiare verdim geçti. arada kusmaya çalıstı ama. avidiare o zaman denge kaybı yaptı kuşumda. acaba kusum ilaçlara dayanaıksız mıydı.
kafayı yiyecem neden öldü diye. hiçbirşeyini eksik etmedim.
geçen mayıstada kuşum ölmüştü onu unutamadım. şimdide paşam öldü
sizce neden olabilir?

teşekkürler. bilen biri söylesin lütfen kafayı yiyecem neden öldü diye. poposuna yapışık dışkı oluyordu bazen. bağırsak enfeksiyonu olabilir mı