Karadeniz Pet

Paşam ve Eşinin(Paçanın) Yavruları.

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
S

Süleyman Mert DEMİRSOY

Guest

Merhaba arkadaşlar konuya burdan devam edeceğim.
Öncelikle nazar değmesin diye yavruların fotoğrafını koymadım.Şimdilik bunla yetincez :).Ama yavrular 10-15 gunluk olunca Allah'ın izniyle koyucam.Bu fotorafı bugun(19/08/2013) çektim.Ve şuan yuvalık ta 3 yavru 3 yumurta bulunmakta.İlk yavru doğum tarihi 16/08/2013-ikinci yavru doğum tarihi 17/08/2013-üçüncü yavru doğum tarihi 18/08/2013.Yarın 4. yavrunun yumurtada çıkmasını bekliyoruz.Gelişmeler oldukca güncellenecektir.Şimdiden herkese yorumları için teşekkür eder.Maşallahı esirgemiceğinize inanıyorum.
Fotoğraf :

Nazar değmesin. :)

Güncel.(21/08/2013).Merhaba arkadaşlar yavrularım için bugun çifthane aldım.Düzenlemelerini yaptım herşeyi hazır Allah'ın izniyle yavrularım büyüyünce kafese koyucam.Şuanlık 4 yavru var.Yarın 5 yavru çıkacak inşallah.Anne ve babasının kafesinin aynısını aldım yabancılık çekmesin diye. :) Paraya kıydım :) Buyrun resimleri :

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim nazarımdan mı korktun :D Maşallah maşallah 41 kere tü tü tü :)

Yavruların galiba karnı acıktı.ciyak ciyak ötüyorlar :).Benim düşündüğüm gibi acıktıkları içinmi ötüyorlar ?

acıktıkları için ötüyorlardır. anneleri şimdi doyurmaya koşar. :)

acıktıkları için ötüyorlardır. anneleri şimdi doyurmaya koşar. :)

Evet.Sustular.Annesi hiç çıkmıyor zaten 2-3 dakka babası yem kusuyor.Kanatlarını açıp tekrar giriyor.Yalnız dişiniz gögüs ve popo kısmındaki tüyler tahriş olmuş.Gagasının etrafındaki tüylerde kusulmaktan tahriş olmuş. :)

Geri