petshop

Paşam ve Eşinin(Paçanın) Yavruları.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Süleyman Mert DEMİRSOY tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. [​IMG]

Merhaba arkadaşlar konuya burdan devam edeceğim.
    Öncelikle nazar değmesin diye yavruların fotoğrafını koymadım.Şimdilik bunla yetincez :).Ama yavrular 10-15 gunluk olunca Allah'ın izniyle koyucam.Bu fotorafı bugun(19/08/2013) çektim.Ve şuan yuvalık ta 3 yavru 3 yumurta bulunmakta.İlk yavru doğum tarihi 16/08/2013-ikinci yavru doğum tarihi 17/08/2013-üçüncü yavru doğum tarihi 18/08/2013.Yarın 4. yavrunun yumurtada çıkmasını bekliyoruz.Gelişmeler oldukca güncellenecektir.Şimdiden herkese yorumları için teşekkür eder.Maşallahı esirgemiceğinize inanıyorum.
    Fotoğraf :
    Nazar değmesin. :)

Güncel.(21/08/2013).Merhaba arkadaşlar yavrularım için bugun çifthane aldım.Düzenlemelerini yaptım herşeyi hazır Allah'ın izniyle yavrularım büyüyünce kafese koyucam.Şuanlık 4 yavru var.Yarın 5 yavru çıkacak inşallah.Anne ve babasının kafesinin aynısını aldım yabancılık çekmesin diye. :) Paraya kıydım :) Buyrun resimleri :

#1 Süleyman Mert DEMİRSOY, 19 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ağustos 2013
  2. Mehmet ŞEKER
    Gizli

maşaAllah hayırlı olsun

3. Sağol Mehmet. :)

4. Sevtap DERİN
    Gizli

Benim nazarımdan mı korktun :D Maşallah maşallah 41 kere tü tü tü :)

5. Yok abla estafurullah.Bu sitede zaten öyle düşünen üye yoktur herkesin gönlü temizdir ama işte tedbir ilk oldugu için :) Yorumun için çok teşekkür ederim.:)

6. Mehmet ŞEKER
    Gizli

Merak etme Sevtap abla hiç kıskanmaz :)

7. Biliyorum Mehmet. :)

8. Berkcan SERİN
    Gizli

Maaşallahhhhhhhhhh

9. Sağol Kardesim

10. Mustafa Demir
    Gizli

Vayyy hayırlı olsun kardeşim :)) Darısı başıma...

11. Eyvallah kardeşim.İnşallah sende yaşarsın bu duyguyu...

12. Yavruların galiba karnı acıktı.ciyak ciyak ötüyorlar :).Benim düşündüğüm gibi acıktıkları içinmi ötüyorlar ?

13. Mehmet ŞEKER
    Gizli

acıktıkları için ötüyorlardır. anneleri şimdi doyurmaya koşar. :)

14. Evet.Sustular.Annesi hiç çıkmıyor zaten 2-3 dakka babası yem kusuyor.Kanatlarını açıp tekrar giriyor.Yalnız dişiniz gögüs ve popo kısmındaki tüyler tahriş olmuş.Gagasının etrafındaki tüylerde kusulmaktan tahriş olmuş. :)

15. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kuluçkadan çıkınca zamanla düzelir inş.

16. İnşallah düzelir.

17. Gökhan YILDIZ
    Gizli

maşallah hayırlı üretimler.

18. Sağol abi.Teşekkürler.

19. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Maşallah.. Devamını bekliyoruz artık:) Darısı başıma:)

20. Sağolun.İnşallah sizde bu duyguyu en kısa zamanda yaşarsınız.

Sayfayı Paylaş