petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

paşam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tahsin ÖZDEN tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Tahsin ÖZDEN

benim komando paşam nasılda oyunlar yaparmış bana dışarı çıksın diye :)
    [​IMG] burda takla atıyodu
    ve mutlu son.

2. OzanEsmrsy

:) Paşa adı muhabbetlere gitmiyor ya genelde papağanların adı paşa konulur

3. Tahsin ÖZDEN

doğrudur ama şeftali, patates, marshmelow gibi muhabbet isimleri duyunca paşa daha sıcak geliyo bana :)

4. Tuan MAKSEL

benim sarıkız la aynı rengi. maşallah nazar değmesin

5. OzanEsmrsy

Tabi canım sende haklısın ayrıca içine hangisi siniyorsa onu seç :)
    sonuçta senin kuşun

6. Tahsin ÖZDEN

Amin hepimizinkine; sırtında açık yeşili var paşanın 3 aylık aşağı yukarı dedilerdi burdaki arkadaşlar bu benim ilk tek renk kuşum normalleri ile aynı karakterlerde değiller senin sarı kız kaç aylık büyükse ve uzun süredir sende ise nasıl bi gelişim sergiledi acaba meraklıyım bu konuda.

7. Tuan MAKSEL

2.5 aydır benımle daha.yanlışım yoksa 6-7 aylık civarı okadar mama vıtamın verıyorum kızıştıramadım çifleştirmeye çalışıyorum. benımkınınde sırt bolgesınde hafif yeşillik var.

8. Tahsin ÖZDEN

ben eski kuşumu kızıştıracağım zaman nijer darı biraz balla harmanlayıp mamalığına koyuyodum bal çok az ama her şey güzeldi kusuyo falan ama çifleşmiyolardı sonradan babam eski kuşçulardandır o hemen iki kafes duvarda karşılıklı her gün önce dişi yarım saat dışarı sonra erkek biri dişardayken diyeri içerde 4.gün aynı kafese attık o gün çifleştiler ama 4gün dişide hep ballı nijer vardı bi dene istersen

Sayfayı Paylaş