Karadeniz Pet

Paşamın ırkı ve cinsiyeti? :)

karahindiba

Yeni Üye
Merhaba, muhabbet kuşum daha dün geldi. :) Daha yavru olduğunu düşünüyorum çünkü tüneklerinde pek dengede duramıyor ve tırmanmada biraz problemi var. Acaba yaşını, ırkını ve cinsiyetini öğrenebilir miyim? Bana erkek dediler o yüzden adını Paşa koydum :)

0v85bt9.jpg

r9d0b3.jpg

rt4024.jpg

Son düzenleme:
Arada bi mama ver az az hafta 1 kez böylelikle daha güçlü olur..

40 gunluk civari cok bakimli bir erkek. Masallah.

Maşallah maşallah gerçekten çok sağlıklı

sony xperia u tapatalk

Çok teşekkürler :) Ah bir de çok ürkek olmasa.. Arada bir kafasını okşayabiliyorum ama bazen asabileşiyor, koparıyor gibi ısırıyor kerata :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Bir sorum daha olacak, kuşumun denge sorunu var yemliğinin tüneğinde dahi dengede kalamıyor pek. O yüzden yemlikten yem yiyemiyor bende hem elimle hemde yere serperek yediriyorum. Acaba yavru olmasıyla mı alakalı bu sorun?

Tahta tünek kullanalim bir de kusumuzun tirnaklarini kontrol edelim çok kisa ise sebebi o olabilir.birde iki ayagini da hareket ettirebiliyormu acip kapayabiliyor mu ? Haricinde çok küçük bir yavru değil gibi geldi ama bilmiyorum.Hastalık belirtisi de olabilir dengesizlik dikkat etmek lazim.
Simdilik aklima gelen bunlar.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler :) Ah bir de çok ürkek olmasa.. Arada bir kafasını okşayabiliyorum ama bazen asabileşiyor, koparıyor gibi ısırıyor kerata :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Bir sorum daha olacak, kuşumun denge sorunu var yemliğinin tüneğinde dahi dengede kalamıyor pek. O yüzden yemlikten yem yiyemiyor bende hem elimle hemde yere serperek yediriyorum. Acaba yavru olmasıyla mı alakalı bu sorun?

Merhabalar, muhabbet kuşları kafalarına dokunulmasını pek sevmezler diye biliyorum.

Geri