Karadeniz Pet

Paşa'mın Kafes Düzeni

• Konbuyu başlatan Kübra
  • Başlangıç tarihi
K

Kübra

Guest
Arkadaşlar kuşumun kafes düzeni hakkında yorumlarınız lütfen :p eksik ya da yanlış birşey var mı?

kardeş kesinlikle ayna koyma tünekleri çözemedim ama kesinlikle tahta olsun ayrıca tüneği suluğa az daha yakın koy rahat su içebilsin

Aynalı oyuncaklar ve kumlu tünekler harici güzel onları kaldırın derim

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

tünekler kumlu tünek mi ?

evet kumlu tünek

Tek başına bakılacak bir kuş için saray :) maşallah çicek abbasın dolmuşu gibi de süslemişsin :) yalnız benle daha çok ilgilensin diyosan aynalı oyuncakların aynalarını çıkar.

Paşa Konağı olsun dedim :)) çiçek abbasın dolmuşu idolümüz :))) aynalara pek bakmıyor Allaha şükür benimle daha çok ilgileniyor :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:59 -->-> Daha önceki mesaj 15:58 --

Aynalı oyuncaklar ve kumlu tünekler harici güzel onları kaldırın derim

kumlu tüneğin zararı olur mu? mineral ihtiyacını gidersin diye almıştım ama :confused: benimkinin gaga taşına da kalamar kemiğine de pek ilgisi yok :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:01 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

kardeş kesinlikle ayna koyma tünekleri çözemedim ama kesinlikle tahta olsun ayrıca tüneği suluğa az daha yakın koy rahat su içebilsin

tamamdır suluğu yaklaştıralım.Tahta tünek mantar yapar demişti bir veteriner adayı arkadaş,o yüzden almadım.Tünekler kumlu tünek

Olur ayağı için canını acıtır daha büyük kuşlar için kullanılıyor o tünekler.. Mineral blok ve kalamar takılı zaten ihtiyacı olduğunda kullanır

Olur ayağı için canını acıtır daha büyük kuşlar için kullanılıyor o tünekler.. Mineral blok ve kalamar takılı zaten ihtiyacı olduğunda kullanır

tamamdır kardeş teşekkür ederim kumlu tünekleri çıkaralım ;)

Rica ederim de tahta tünek mantar mı yapar ilk kez duydum

bence kumlu tüneklerin bi tanesini kafesin tellerine bağla canı sıkıldığında kemirsin. tünek olarak kullanımı sıkıntı çıkarır dedikleri gibi. ayrıca tül kullanmıyosan kesinlikle kullan :)

tahta tünek tırnakların uzamasını engeller mantar konuşunda ise mantar her türlü kirden çıkabilir tünekle alakası olduğunu sanmıyorum ben eski kanaryamı tırnağını keserkekn kaybettim

Aynaları kaldır istersen

Kuş 1.5 yaşında yavruyken sadece fener tipi aynası vardı diğer iki aynayı daha yeni aldım :) şimdilik bir sıkıntımız yok bizimkinin aynalarla pek arası yok sanırım alttaki zillerle oynuyor:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

tahta tünek tırnakların uzamasını engeller mantar konuşunda ise mantar her türlü kirden çıkabilir tünekle alakası olduğunu sanmıyorum ben eski kanaryamı tırnağını keserkekn kaybettim

hadi ya çok üzüldüm :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

bence kumlu tüneklerin bi tanesini kafesin tellerine bağla canı sıkıldığında kemirsin. tünek olarak kullanımı sıkıntı çıkarır dedikleri gibi. ayrıca tül kullanmıyosan kesinlikle kullan :)

tamamdır kumlu tünekleri çıkarıyoruz ;)

kumlu tünekleri sakın tele falan bağlama kemirmesi için yapışkanlı oluyor onlar kemirse iyi olmaz

Geri