Karadeniz Pet

Paşam'ın keyfine diyecek yok

Mustafa DEMİRALİ

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar uzun zamandan sonra bir kaç resim daha paylaşayım dedim. Paşam'ın önünde kıvırcık arkasında şeftali ohh keyif on numara :)
DSC_0042.jpg
[/url]
jpg upload[/IMG]

DSC_0043.jpg
[/url]
ücretsiz resim barındırma[/IMG]

Çok tatlıymış ama o plastik tuneklerden kurtulun sağlıksız

Pardon ama çok fazla bir bilgim yok malesef plastik tünek dediğiniz tam olarak ne oluyor ve ne kullanmalıyım

MaşAllah gerçekten de Paşa'ymış :) Yalnız kıvırcık fazla vermeyin, ishal yapabiliyor. Forumda neler verebileceğiniz yazıyor ustam :)

Tünek yani durduğu dal. Bulunduğu sopa. Yani tünek. Plastik tünekler sağlıksız oluyor. Hayvan mağazasından "Ahşap Tünek" almalısınız. Çeşitli hastalıkları da engellemiş olursunuz kuş açısından. :)

Maşallah çok güzel duruyor , güle güle besleyin..

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim kıvırcığı 2-3 günde bir veriyorum ama sürekli meyvası var hergün bir parça farklı meyva veriyorum umarım fazla bir zarar vermez. Tünek olarakta bunu ilk defa sizden öğrendim en kısa sürede tahta tünek alayım. Tekrardan çok teşekkür ederim birde cinsini çözemedim ben bunun :) anlayan arkadaşlar cinsi nedir söylerse çok sevinirim

Eğer kuşunuzu eğitiyorsanız aynayı çıkartın,
Bolca marul vermeyin çünkü ishal edebilir,
Ballı krakeri sağlıklı bulmuyoruz bence çıkartın,
Ve arkadaşlarında dediği gibi tahta bir tünek kullanın.

Bu arada kuş güzel maşAllah :)

Maşallah çok güzel sağlıklı bir kuşunuz var uzun ömürler dilerim

Evet bende aynisini kullaniyirum baya sevdi benim pasam benimkinin adida pasa :D

Geri