petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pasamin mekanı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdal ALTINAY tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Erdal ALTINAY

Arkadaşlar paşam a yeni yaşam alanı inşaa ediyorum sizce nasıl gidiyor tavsiyelerinizi bekliyorum yorumlarinizi bekliyorum Teşekkürler :)

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Henüz yeni başlamışsınız kesim işlemlerini falan bitirdiginizde bir fotografını daha atarsanız seviniriz.

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Şimdilik güzel görünüyor. Tabi bu telleri pek tasvip etmiyorum. Çok kafa karıştırıcı boğuk bir görüntü verdiğini düşünüyorum fakat güzel yine de. Hayırlısı olsun :)

4. Erdal ALTINAY

bitince paylaşıcam bugün büyük ihtimal biter kapısını yaptımmı tamam :)

5. BARAN

BARAN Guest

Hadi hayırlı olsun ozaman :)

6. Sinan ÇELİK

Güle güle otursun :)

7. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Kusura bakma ama çok boğucu yav.

8. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    şimdiden paşaya hayırlı olsun o zaman :)

9. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Güzel görünüyor başarılar :)

10. usta

usta Guest

şekli şemali genişliği güzel ama tel delikleri cok yogun daha geniş delikli tel olsaydı süper olurdu yinde hayırlı olsun güzel calışma.

11. anıl deniz yılmaz

benimde aklımda böyle bişey var ilerde yavruları koymak için ama şuan yer sıkıntısı var bende :)

12. Erdal ALTINAY

Evet onu bende düşündüm de benim kuş birazcık değil baya bir yaramaz heryere girip çıkıyor o deliklere muhakkak kafasını falan sokardı :) o yüzden biraz daha küçük aralıklı tellerle yaptım :)

Şimdi içine oyuncaklar yapacağım basamak, salıncak vs vs :)

bişeyler yaptıkca paylasacagım sizinle. İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:47 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

13. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Merhaba işinize karışmak gibi olmasın ama , tellerin arasına kuyruğu sıkışabilir diye düşünüyorum , çünkü teller çok sıkışık birbirine eğer ayırma imkanınız var ise telleri çift çift gruplayarak teke indirin. Benim başımdan küçükken geçmişti , bir kuşumun sene 2000 lerde ayağı sıkışmıştı ve oraya bir gün sabit kalmıştı ben farkedene kadar . Size de tavsiyem çok boğuk ve sıkışık teller kullanmamanız , ama bu sadece bir öneri . Sonuçta bu işe emek vermişsiniz.. ;) :D

Sayfayı Paylaş