Karadeniz Pet

pasamin mekanı

• Konbuyu başlatan Erdal ALTINAY
  • Başlangıç tarihi
E

Erdal ALTINAY

Guest
wz44Rj.jpg

x811kn.jpg

Arkadaşlar paşam a yeni yaşam alanı inşaa ediyorum sizce nasıl gidiyor tavsiyelerinizi bekliyorum yorumlarinizi bekliyorum Teşekkürler :)

Henüz yeni başlamışsınız kesim işlemlerini falan bitirdiginizde bir fotografını daha atarsanız seviniriz.

Şimdilik güzel görünüyor. Tabi bu telleri pek tasvip etmiyorum. Çok kafa karıştırıcı boğuk bir görüntü verdiğini düşünüyorum fakat güzel yine de. Hayırlısı olsun :)

bitince paylaşıcam bugün büyük ihtimal biter kapısını yaptımmı tamam :)

şekli şemali genişliği güzel ama tel delikleri cok yogun daha geniş delikli tel olsaydı süper olurdu yinde hayırlı olsun güzel calışma.

benimde aklımda böyle bişey var ilerde yavruları koymak için ama şuan yer sıkıntısı var bende :)

şekli şemali genişliği güzel ama tel delikleri cok yogun daha geniş delikli tel olsaydı süper olurdu yinde hayırlı olsun güzel calışma.

Evet onu bende düşündüm de benim kuş birazcık değil baya bir yaramaz heryere girip çıkıyor o deliklere muhakkak kafasını falan sokardı :) o yüzden biraz daha küçük aralıklı tellerle yaptım :)

Şimdi içine oyuncaklar yapacağım basamak, salıncak vs vs :)

bişeyler yaptıkca paylasacagım sizinle. İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

e7vOjN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:47 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

xEJ7Zg.jpg

Merhaba işinize karışmak gibi olmasın ama , tellerin arasına kuyruğu sıkışabilir diye düşünüyorum , çünkü teller çok sıkışık birbirine eğer ayırma imkanınız var ise telleri çift çift gruplayarak teke indirin. Benim başımdan küçükken geçmişti , bir kuşumun sene 2000 lerde ayağı sıkışmıştı ve oraya bir gün sabit kalmıştı ben farkedene kadar . Size de tavsiyem çok boğuk ve sıkışık teller kullanmamanız , ama bu sadece bir öneri . Sonuçta bu işe emek vermişsiniz.. ;) :D