Karadeniz Pet

Paşamın Soda Keyfi (VİDEO)

• Konbuyu başlatan Filiz BAYIR
  • Başlangıç tarihi
Şekil

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde kediyi merak öldürür derler,hayır efendim muhabbet kuşunu merak öldürür. Bu kadar meraklı bi canlı daha var mı acaba?

Benim kızım yeterki bişey yiyip içtiğimizi görsün hemen elimize uçar illa tadına bakacak,yiyecek :) Gazoz şişesini görünce üstüne çıkmaya çalışır, ayakları kayar düşer. Bide düşünce morali bozuluyor bildiğin trip atıyor :D

Yahu ayıptır söylemesi bere örüyorum, elimde bişeyler var ya deliriyor elime konar,şişleri ipi kemirmeye çalışır. Şişin üstüne konar,şiş sallandıkça o da sallanır.Beraber ördük zaten sıpayla:)

Yalnız dikkat edin şişenin ağzına kafasını sokmasın Filiz hanımcım,ben son anda yetiştim,Allah muhafaza sıkışıverir minicik kafaları..

Birde kediyi merak öldürür derler,hayır efendim muhabbet kuşunu merak öldürür. Bu kadar meraklı bi canlı daha var mı acaba?

Benim kızım yeterki bişey yiyip içtiğimizi görsün hemen elimize uçar illa tadına bakacak,yiyecek :) Gazoz şişesini görünce üstüne çıkmaya çalışır, ayakları kayar düşer. Bide düşünce morali bozuluyor bildiğin trip atıyor :D

Yahu ayıptır söylemesi bere örüyorum, elimde bişeyler var ya deliriyor elime konar,şişleri ipi kemirmeye çalışır. Şişin üstüne konar,şiş sallandıkça o da sallanır.Beraber ördük zaten sıpayla:)

Yalnız dikkat edin şişenin ağzına kafasını sokmasın Filiz hanımcım,ben son anda yetiştim,Allah muhafaza sıkışıverir minicik kafaları..

doğru söylüyorsunuz hiç aklıma gelmemişti...bundan sonra yanında içmim bari...görünce dayanamıyor geliyo :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:27 -->-> Daha önceki mesaj 10:26 --

Zararlı değilmi soda?

zararlı olduğunu sanmıyorum...bir de ne kadar içiyor zaten bir iki yudum alıp bırakıyor :)

Sonuçta asitli bir içecek o kuşun midesi ne kadarcık zaten bir damlada olsa zarar verebilir tabi bu benim görüşüm.

Maşallah filiz hanım paşa baya bir yol kat etmiş eğitim olarak.

Maşallah filiz hanım paşa baya bir yol kat etmiş eğitim olarak.

sizin gibi üstadlar sayesinde tekrar teşekkürler :) inşallah daha da iyi olacak...bir de cinsiyeti kesin erkek mi videodan bir bakarsanız sevinirim sanki cere rengi hafif açıldı gibi geldi bana da

video da cehresi erkek olduğunu gösteriyor

paşa aşmış kendini artık baya bir ilerlemiş

Birada içer bu ha :D bira ver kafa yapsın

arkadaşlar ilk aldığımda çek kırması olabilir diye yazmıştı arkadaşlarımız sizce paşamızın ırkı ne olabilir...

doğru söylüyorsunuz hiç aklıma gelmemişti...bundan sonra yanında içmim bari...görünce dayanamıyor geliyo :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:27 -->-> Daha önceki mesaj 10:26 --

zararlı olduğunu sanmıyorum...bir de ne kadar içiyor zaten bir iki yudum alıp bırakıyor :)

zararlı olmaz da çok içmesin yine de yanında içmemek yerine bardakla iç hem o da daha kolay içer :)