petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Paşanın ikinci kelimesi "Ayşegül"

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mustafa BÜYÜK tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    paşa beni şaşırtmaya devam ediyor bugünde eşimin ismini söylemeye başladı. maşalllah. en kısa zamanda videoya alacağım

2. Tahsin ÖZDEN

maşallah bomba gibi bi haber kaç aylık paşa sizinle ne zamandan beri beraber ve ilk kelimesini size geldikten kaç gün sonra konuştu :) bilgilendirirmisiniz.

3. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    paşayı 45 günlükken aldım ilk kelimesinı 20 gün önce felan söyledi sanırım burada yine konu açmıştım. şuan hiç durmadan aynı kelimeleri tekrarlayıp duruyor. bana geldikten 1 ay sonra kelime çıkarmaya başladı. şuan anlayamadım bir kaç bişey daha söylüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

kamera tutunca kameraya odaklanıyor susuyor bir türlü kayıt yapamadım ama başaracağım :)

4. Tahsin ÖZDEN

(45 günlükken aldınız 30 gün sonra paşa dedi bundan 20 gün önceydi 45+30+20=95 günlük) maşallah

5. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    karışık bir hasap oldu ama yaklaşık o kadarlık :)

6. kaan_mavıs

Maşllah gersi gelir heralde XD

Sayfayı Paylaş