Karadeniz Pet

Paşa'nın Meyve Sebze Keyfi

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
bu tabağı çok seviyor.....

maşallah :) fazlası zaralı dikkat etmeli bu yakışıklıya ishal falan olmasın :)

havucu sık veriyorum da marulu hafta da bir bazen 10 günde 1. tabakta havuç elma marul var bu arada

havucu sık veriyorum da marulu hafta da bir bazen 10 günde 1. tabakta havuç elma marul var bu arada

havucu da sınırlı ver bence :) yada mama ile karıştırıp. fazla sebze meyve iyi gelmiyor cırcır oluyorlar. bu arada yavaş yavaş ergenliğe giriyor senin ufaklık

ufaklık konuşuyor bu aralar çok dilli maşallah. ceresi resimlerde pembe çıkardı artık mavimsi çıkmaya başladı. daha yeni 4 aylık oluyor tam erinlik dönemi :)

Maşallah allah nazarlardan saklasın pek bir tatlıymış :)

ufaklık konuşuyor bu aralar çok dilli maşallah. ceresi resimlerde pembe çıkardı artık mavimsi çıkmaya başladı. daha yeni 4 aylık oluyor tam erinlik dönemi :)

zaten tüye girmiş artık :) konuşmaya başladıysa süper. mizac olarak zaten çok sakin ırklar o yüzden eğitimi daha iyi kapıyordur.

evet cok sık vermek iyi degil en azindan 3 gunde bir 4 gunde bir verirsen daha iyi olur paşaya...

konuşmaya başladı cici kuş Ayşegül paşa aşkım diyor bu aralar mustafa demeye çalışıyor. çok değişik sesleri çıkıyor. verdiğimin hepisni yemiyor zaten ancak 5te 1ini yiyor feri kalanı kafesin tabanına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

tüy olayı derseniz tüyün kralına girdi bir türlü çıkmıyor :) çok tüy döküyor 1 aydır bakalım ne zamana toparlanacak

konuşmaya başladı cici kuş Ayşegül paşa aşkım diyor bu aralar mustafa demeye çalışıyor. çok değişik sesleri çıkıyor. verdiğimin hepisni yemiyor zaten ancak 5te 1ini yiyor feri kalanı kafesin tabanına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

tüy olayı derseniz tüyün kralına girdi bir türlü çıkmıyor :) çok tüy döküyor 1 aydır bakalım ne zamana toparlanacak

hımmm havuç kızıştırıcı özelliğinden bu dönem sakıncalı. ben de Serkan ERKAN uyarmıştı. 1 ay uzun olmuş bence meyve sebzeyi kesin biraz birde ek takviye nijer şalgam gibi tohumlar varsa onlarıda kesin direk b vitamini katın 2 günde bir suyuna çabuk toparlasın

anaaaaaa maşallah çok kızgın bir erkek buuuuuu.avatarınızla şuanki resim arasında nekadar fark var yaaaa.tepesindeki çizgiler arkaya doğru gitmeye başlamış bile sağlıkla büyür inşallah

evet kısa sürede değişti paşa henüz 4 aylık olmasına rağmen. bugün elime seranın ürünleri ulaştı active plus ve SERA BRONCHIPUR birde bunları kullanayım bakalım

Mustafa Bey nee olmuş o kuşş öylee :) Maşşallah Maşallah..Aynı kuluçkadan kardeşide bende var kendime ayırmıştım şuan babamlarda canavar gibi oldu o da..Çok iyi bir gene sahip kuştur.

Allah uzun ömür versin diyelim.

Mustafa Bey nee olmuş o kuşş öylee :) Maşşallah Maşallah..Aynı kuluçkadan kardeşide bende var kendime ayırmıştım şuan babamlarda canavar gibi oldu o da..Çok iyi bir gene sahip kuştur.

Allah uzun ömür versin diyelim.

serkan bey teşekkür ederim. paşaya iyi bakıyorum elimden gelse birlikte uyuyacağım :)

serkan bey teşekkür ederim. paşaya iyi bakıyorum elimden gelse birlikte uyuyacağım :)[/Q

sizin paşada çok yemek yiyor mu ? benim sülüman maşallah bir koca yemliği bitiriyor. bu arada serkan beyden almışsınız paşa yı şanslısınız :)

bugünde elime seranın ürünleri ulaştı başka başlıklar altında yazmıştım isimlerini. bakalım kullanmaya başladım 10güne kadar değişiklikleri yazarım.