petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Paşanın nefes nefese kalması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve arslanalperen tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. arslanalperen

Paşa parmağıma, koluma, omzuma, kafama geliyor ama gelince öyle bekliyor onun için ufak bir oyun yeri yaptım çubuğuna koyuyorum öylece saatlerce bekliyor uçmasında falan sorun yok ama birazcık uçunca nefes nefese kalıyor suratı küçülüyor ayakları çok sıcak oluyor böyle birleyi yoktu yeni başladı bir ara Hastalanmıştı yürüyemiyordu sonra iyileşti hiç bişeyi kalmamıştı ama bu sorun yeni başladı vitamin de veriyorum ama düzelmiyor birde daldarısı veriyorum o yapıyor olabilir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

30 kişi görmüş am bir tane cevap yok

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    büyük bir sorun yok gibi görünüyor anlattıklarınızdan...Yağlanmış olabilir..Bu durumda uçmaya devam edecek..Benim kuşumda yağlanmıştı her gün düzenli uçurdum kendisini suyuna da 2 damla limon sıktım düzeldi..Ama başka sorun olabilir o yüzden emin olmak için bir foto olursa iyi olur gibi.

3. arslanalperen

Eve geçince foto atarım yağlanma yok kuşta hatta zayıf acaba yeri değiştiği için olabilir mi?

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Sanmam. Kondısyon eksıklıgınden olabılır. Dal darıdan degıldır.

5. arslanalperen

Hergün dışarı çıkartıyorum ama dediğim gibi pek hareketli değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:36 --

Demin durduğu yerde ağzını açıp açıp kapattı sanki nefes nefese kalıyor ayaklarına baktım sıcak değildi http://i.hizliresim.com/nGANOM.jpg

6. Tunç ÇAĞATAY

Zayıf kalmış biraz yemine nijer koyun kış geliyor yağlansın hafifce soğukta iyi olur, her gün dışarı çıkarmayın.

Esner kuşlar açar kapatır ağzını no problem.

7. arslanalperen

Öncelikle teşekkür ederim esneme değil daha çok nefes nefese kalma zaten sıcakta değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:02 --

Birde tüye girmiş kuşa nijer vermek doğru olur mu?

8. Tunç ÇAĞATAY

Verilen miktara bağlı 1 yemliğe bir çay kaşığı katın yeter tüyde iken.

9. arslanalperen

Teşekkür ederim aldım koydum inşallah forma girer :)

Sayfayı Paylaş