petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Paşanın Oyun Saati :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ozan Demir tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Evet bi video çekiyim dedim maşşallah demeyi unutmayalım bu arada yeni kelime öğreniyoruz gevelemeler ondan yeni kelimelerimiz ayşecik kim gelmiş hoş gelmiş şekercim :D

Paşanın oyun saati - YouTube

2. Nilgün BULUT

3. Hayat

Hayat Guest

çok tatlı maşallahhh :D hızlı çekim gibi aynı

4. Fatih ÇETİNER

üstadım paşayı bu hale getirmek için neler yaptınn.. :) maşallah çok güzell

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Valla ben bu kuşu almadım bunu yakaladım dişinin sesine geldi yazın geldiğinde yabani ısıran aç kalmış bi kuştu başka bir kafese aldım yemini suyunu verdim 2-3 gün hiç yaklaşmadım köşeye Pusmuş duruyordu 4.gün yemliklerini çıkardım 1-2 saat yine yaklaşmadım elime yem aldım içeri soktum sağa sola attı kendini ama elimi çekmedim sakin sözlerle telkin ettim acıkmış olcakki elime atlamadan telden kafayı uzatıp az bi yedi daha sonra hep tekrarladım ve ele alıştı yem yerken hep aşkım diyordum bigün bir baktım gevelio sonra baya baya öğrettim türlü oyunlar şebeklikler böle gelişti ben suna inanmıyorum yok 4-5 aylıkdan sonra ele alışmaz yok konuşmaz hepsini yapar ama çok daha ilgi ister...

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    harika ya maşallah

7. armand0

armand0 Guest

Maşallah çok güzel eğitmişsiniz

8. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler videodaki topla oynamayı öğretcem bu ara çok kaygan üzerinde duramaz onun tenis topu almayı düşünüyorum :)

#8 Ozan Demir, 27 Ekim 2013
    Son düzenleme: 27 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş