Karadeniz Pet

Pc'deki Resimler Açılmıyor

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
Arkadaşlar bigisayarıma 1-2 ay önce virüs taraması yaptırdım ve bazı dosyalar bozuldu açılmıyor bunlardan 2'si bilgisayardaki resimlerim açılmıyor.OpenOffice 4.0.1 (tr) Installation Files Açılmıyor hata veriyor.lütfen bu konuda yardım edermisiniz .

Sistem geri yükleme ile halledersin ama arkadaşlarında fikirlerini almanda fayda var kardeşim.

Kardeşimin başınada gelmişti, büyük ihtimal dediğin dosyalar virüs kapmıştır ve taramada silinmiştir. Dosyalar silinmemiş duruyor ama açılmıyor diyorsan antivirüs programın iş görmüyordur ve yine büyük ihtimal dosya boyutlarını aynı gösterir. Eğer öyleyse temizleme programıyla hepsini temizle ve sağlam bir antivirüs kur.

Kardeşimin başınada gelmişti, büyük ihtimal dediğin dosyalar virüs kapmıştır ve taramada silinmiştir. Dosyalar silinmemiş duruyor ama açılmıyor diyorsan antivirüs programın iş görmüyordur ve yine büyük ihtimal dosya boyutlarını aynı gösterir. Eğer öyleyse temizleme programıyla hepsini temizle ve sağlam bir antivirüs kur.

peki hemen denicem teşekkür ederim.

Son düzenleme:
sistemi geri yüklenin format atin düzeleri... sistem geri yüklemesinde düzelmesi lazim. düzelmiyor sa tek care format atmaktir...

Dosyayı indirmedi hata verdi bazı dosyaları indirmiyor nedense.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

En iyisi format ne yoruyorumki kafamı .Teşekkür ederim arkadaşlar...

Öncelikle geçmiş olsun. Bilgisayarınızda muhtemelen hala virüs var. Ücretsiz veya kaliteli olmayan virüs programları virüs bulaşmış dosyaları temizlerken dosyalarıda bozabiliyorlar.

- C:\Documents and Settings\Bilgisayar Adı\Desktop\Dosya Adı açılmayan dosyaya bu yazdığım şekilde girebiliyor musunuz?(örnek adres XP için)

- Resim dosyalarının şekilleri, isimleri, formatları falan değişti mi?

Dosyayı indirmedi hata verdi bazı dosyaları indirmiyor nedense.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

En iyisi format ne yoruyorumki kafamı .Teşekkür ederim arkadaşlar...

dostum senın windows da sorun olabilir virus windows dosyalarına girip onlari bir kaçini sildiyse öyle hata verebilir tek care format atmandir... leptap sa başlarken F2 tuşuna basarak cd siz formaz atabilirsin...

s.a ben bilgisayar bolumu mezunuyum resimlere ve bazı dosyalarına vırus bulasmıs ve yaptıgın vırus taramasında vıruslu dosyalar sılınmıs eset gıbı proogramlar kullanmayım microsoft security essentials dıye bır program var mıcrosoftun ucretsız yazılımı onu kullan ama buyuk ıhtımal sıstem dosyalarınada vırus bulasmıstır eger bulasmıssa format tek care gecmıs olsun

Öncelikle geçmiş olsun. Bilgisayarınızda muhtemelen hala virüs var. Ücretsiz veya kaliteli olmayan virüs programları virüs bulaşmış dosyaları temizlerken dosyalarıda bozabiliyorlar.

- C:\Documents and Settings\Bilgisayar Adı\Desktop\Dosya Adı açılmayan dosyaya bu yazdığım şekilde girebiliyor musunuz?(örnek adres XP için)

- Resim dosyalarının şekilleri, isimleri, formatları falan değişti mi?

Onlarda sıkıntı yok giriyorum .Hayır değişmedi

s.a ben bilgisayar bolumu mezunuyum resimlere ve bazı dosyalarına vırus bulasmıs ve yaptıgın vırus taramasında vıruslu dosyalar sılınmıs eset gıbı proogramlar kullanmayım microsoft security essentials dıye bır program var mıcrosoftun ucretsız yazılımı onu kullan ama buyuk ıhtımal sıstem dosyalarınada vırus bulasmıstır eger bulasmıssa format tek care gecmıs olsun

aynen bende öyle düşündüm dostum bende bilgisayarli muhasebeden muzun oldum ticaret meslek lisesi ;) yuvarkdaki yazimda beltirtim zaten...

Teşekkürler format yolu göründü :)

windows xp'ye cd'siz nasıl format atarım ???

masaüstü :(:(