petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

peki bunun cinsiyeti nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murtopoz tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. murtopoz

murtopoz New Member

Beğenileri:
    0
  2. Kasaplanca
    Gizli

ERkek yerli, 2-3 aylık daha

3. murtopoz

murtopoz New Member

Beğenileri:
    0
    erkek olduğuna kesin ve kesin emin olman lazım kardeşim lütfen birdaha bak bunuda dişi diye almıştım çok önemli

4. Kasaplanca
    Gizli

Kardeşim çeresi mor erkek yavruların çeresi mor olur kızıstıkça maviye döner. dişilerde beyaz olur. kızışınca nadiren kahverengine döner çereleri. bu erkek. Başka bir konu açmışsın sarı kuş ile ilgili oda dişi. ikiside senınse yanyana koy kuşları bir dişi bir erkek işte sorun ne?

5. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

erkek dostum kuşun. ama daha kucuk.

6. murtopoz

murtopoz New Member

Beğenileri:
    0
    sorun şu ben bunu dişi diye besliyordum bugünde erkek diye bir kuş aldım kafesleriyle beraber falan baya para verdim şimdi tam tersi çıktı ona çok şaşırdım ve elimde malzemelerle kaldım

7. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Değiştirme imkanın yokmu.

8. murtopoz

murtopoz New Member

Beğenileri:
    0
    bunu değiştirmem bunu ben çok seviyorum iyide eğittim ama erkek olduğunu bilmiyordum sonra erkek diye bi kuş aldım petshoptan oda dişi çıktı elimde fazladan kafesle kaldım ikiside aynı petshop yiğit petshop mudur nedir kınıyorum hep yanlış biliyolar cinsiyetleri

9. Kasaplanca
    Gizli

deşişen ne peki dişi diye aldın erkek çıktı erkek diye aldın dişi çıktı. SAdece isimlerini değiştireceksin verdiysen o kadar. fark eden bişey yok.fazla kafesin zararı yok. at ikisinide tek kafese kalsınlar alışsınlar birbirlerine. bunda kötü bişey yok. haylan daha ne aradıgını anlamadım. Tmm petshop sana yanlış yapmış gıt konus ama ıkısınıde severek aldın baktıysan değiştirmenin anlamı yok.

10. murtopoz

murtopoz New Member

Beğenileri:
    0
    yok değiştirmicem hayvanları geri vermem ama sadece sinirlendiğim olay şu kafesin elimde kalması toplam 45 lira açığım oldu

Sayfayı Paylaş