Karadeniz Pet

peki bunun cinsiyeti nedir ?

erkek olduğuna kesin ve kesin emin olman lazım kardeşim lütfen birdaha bak bunuda dişi diye almıştım çok önemli

Kardeşim çeresi mor erkek yavruların çeresi mor olur kızıstıkça maviye döner. dişilerde beyaz olur. kızışınca nadiren kahverengine döner çereleri. bu erkek. Başka bir konu açmışsın sarı kuş ile ilgili oda dişi. ikiside senınse yanyana koy kuşları bir dişi bir erkek işte sorun ne?

sorun şu ben bunu dişi diye besliyordum bugünde erkek diye bir kuş aldım kafesleriyle beraber falan baya para verdim şimdi tam tersi çıktı ona çok şaşırdım ve elimde malzemelerle kaldım

Değiştirme imkanın yokmu.

bunu değiştirmem bunu ben çok seviyorum iyide eğittim ama erkek olduğunu bilmiyordum sonra erkek diye bi kuş aldım petshoptan oda dişi çıktı elimde fazladan kafesle kaldım ikiside aynı petshop yiğit petshop mudur nedir kınıyorum hep yanlış biliyolar cinsiyetleri

deşişen ne peki dişi diye aldın erkek çıktı erkek diye aldın dişi çıktı. SAdece isimlerini değiştireceksin verdiysen o kadar. fark eden bişey yok.fazla kafesin zararı yok. at ikisinide tek kafese kalsınlar alışsınlar birbirlerine. bunda kötü bişey yok. haylan daha ne aradıgını anlamadım. Tmm petshop sana yanlış yapmış gıt konus ama ıkısınıde severek aldın baktıysan değiştirmenin anlamı yok.

yok değiştirmicem hayvanları geri vermem ama sadece sinirlendiğim olay şu kafesin elimde kalması toplam 45 lira açığım oldu

Geri