petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Pencere ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmethan KARA tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmethan KARA

Öncelikle tüm abilerime ve kardeşlerime Selamün Aleyküm

Ben dün akşam güzel, erkek, yavru bir muhabbet kuşu aldım. Bana orada adam pencere açma dedi ama hava çok sıcak açmasam ben öleceğim açarsam da kuş ölecek başka odaya koysam bana alışmayacak pencereyi aksam sıkıntı olur mu zaten 40 derece sıcak var. Siz nasıl yapıyorsunuz bu aylarda?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim iyi forumlar...

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Pencere acık kalsın sorun yok kus cereyanda kalmasın demek ıstedıgı bu benım kuslar balkonda sıkıntı yok suan

3. Umut Türkpençesi

aleykümselam

pencere tabiki acıcaksın ama ceyranda kalmıcak . yani pencere kapı arasındaki o rüzgar akımında kalmasın kuşunuz . tek sıkıntısı ceyran yoksa bu havalardaki esen rüzgar falan hiçbirşey olmaz benim kuşumun kafesine streç film sardım balkonda takılıyor ötüyor falan keyfi yerinde

4. Ahmethan KARA

Hepinize teşekkür ederim. Hassas ve tatlı hayvanlar insan çocuğu gibi seviyor. Pencere açınca ötmeye başladı. Tekrar teşekkürler iyi forumlar...

Sayfayı Paylaş