Karadeniz Pet

Pencereden. ..

• Konbuyu başlatan rockythebudgie
  • Başlangıç tarihi
R

rockythebudgie

Guest
Bugun öğlen yağmur yağıyordu bir anda pencereden girdi :) yasi ve cinsiyeti nedir acaba
t5tyd.jpg

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vay be milleti şansı görüyor musun. :) Fotoğraf yüklenmemiş. Ama belirtmek isterim soğuk havalarında gelmesiyle evinize girmesi hem sizin hem onun için büyük bir şans. :)

Mirac kandilinde dogmusum :D

Mirac kandilinde dogmusum :D

Kuş çok güzel. Lütfen ona iyi bir bakım yapın. Dışarıda soğukta kalmış, üşütmüş olabilir. Sıcak yerde mutlaka tutun. İshali olup olmadığını kontrol edin.[/B

Edit: Bana niye böyle şeyler gelmiyor ya. :( Ölü güvercin gördüm geçenlerde balkonda.

Tesekkurler arkadaşlar kafes, yem falan aldim kafesini önüne koydum girmesi konusunda zorlamiyacam acıkınca veya susayinca girer sanırım :)

Tesekkurler arkadaşlar kafes, yem falan aldim kafesini önüne koydum girmesi konusunda zorlamiyacam acıkınca veya susayinca girer sanırım :)

Yeni geldiği için siz kafese koyun 2 3 gün çıkmasın kafesden ortamı tanısın kafesini tanısın sonra çıkarıp istediğiniz gibi besliyebilirsiniz

Yeni geldiği için siz kafese koyun 2 3 gün çıkmasın kafesden ortamı tanısın kafesini tanısın sonra çıkarıp istediğiniz gibi besliyebilirsiniz

vgyiVmtz2j4-FSn-V7RnCNG2Nukxkhw8ffwfXA-k9z8

Koydum kafesine uyuyo simdi :)

Moderatör tarafında düzenlendi: