Karadeniz Pet

Penguen'in hikayesi...

• Konbuyu başlatan Ceren Çağlayan
  • Başlangıç tarihi
iki resim arasında dağlar kadar fark var...Allah razı olsun sizden...bu arada ben böyle güzel kuş görmedim maşallah rengi muhteşem

Helal olsun. Yapmış olduğunuzdan dolayı neler söylenirse söylensin, hepsi eksik kalır...Allah bincelerce kere sizden razı olsun...

Tebrik ederim, günümüzde insan hayatı bile bu kadar kıymetsizken,küçücükbir canlıyı hayata döndürmüşsünüz.

Gerçekten hem tebrikler, hem teşekkürler. Bir can kurtardınız. İnsanların çoğu zaman sadece yavru üretmek için baktığı şu canlıya hayat vermişsiniz. Tekrar tebrikler.

Yorumariniz beni bir kez daha gururlandirdi :) Tesekkur ederim. Penguen burnunuzdan opuyormus :)

Çok güzel bir iş başarmışsınız tebrik ederim, bir çok insan ölüme terkederdi o kuşu.

Çok güzel bir hikayeniz var. Gerçekten gurur verici davranışlar sergilemişsiniz. İsterim ki üretilebilsin de yavruları da olsun

Tebrik ediyorum gerçekten. Sayfayı ilk açtığımda uzun bir yazı ve altta da sadece ilk resim gözüküyordu. Direkt aklımdan kuşu kaybettiğiniz geçti. Sonra okumaya başlayınca kızgın yağ meselesi hem içimi sızlattı, hem de kaybettiğinize dair düşüncelerimi daha da artırdı. Sonraysa bir mucizeye tanık oldum. Buraya ne yazsam az gelir, tebrik ediyorum. Dünya böyle güzelliklerin yüzü suyu hürmetine dönüyor. Sağolun...

tebrik ediyorum gözlerim yaşardı. siz bir meleksiniz.

Tesekkur ederim, yorumlariniz beni duygulandirdi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne kadar sansliymis penguen siz gormeseydiniz olume terkedilecekmis gercekten pes etmemenizi cok tebrik ediyorum cok tatli bir kus olmus masallah

Ne kadar sansliymis penguen siz gormeseydiniz olume terkedilecekmis gercekten pes etmemenizi cok tebrik ediyorum cok tatli bir kus olmus masallah

Tesekkur ederiz. Evet, iyi ki gormusuz... Yaptigim seye karsilik beklemedim hic fakat ilk baslarda elimi isirmadan durmayan kusumuz simdi elimizi opup kafasini surtuyor. Bundan daha guzel birsey olabilir mi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sizi gibi insanları bulmak çok zor tüyü kadar ömrü olsun

ceren hanım gerçekten tebrik edirim sizi veterinerin bile ümidi kesin deyip uğraşmak istemediği bu güzeliği bu durmuna getirmek kolay değil bu güzellikleri sadece gözlerinde $$$ olarak gören sadece kar amacı güden o canlının hayatını düşünmeyenlere inat binlerce kez teşekkürler size tebrik ediyorum.

saygıllarımla.

Bunu düşünmesi bile sevapken siz imkansızı başarıp düşüncenizi gerçekleştirmişsiniz, İnşallah büyük bir sevap kazandınız. Ben böyle düşünüyorum :)

emeginize saglik böle seyleri gormek gercekden insana mutluluk veriyor zoru basarmisiniz herkezin size bu kusun olecegini dedigi halde siz ondan umudugunuzu yitirmeden gece gunduz onunla ugrasmisiniz. buyuk bir is basardiniz buyuk bir alkis hakkediyorsunuz o kusda cok sansli hala hayata oldugu icin ve sizin gibi bir sahibi oldugu icin . -mert

son resmi görünce gözlerime inanamadım ne kadar değişmiş siz almasaydınız muhtemelen birkaç gün sonra ölecekti tebrik ediyorum

Helal olsun size...İnşaallah bu iyiliğinizin karşılığını kat ve kat alırsınız. Hem bu dünyada hem öteki dünyada...Allah yardımcınız olsun.

Geri