Karadeniz Pet

Perdeden İnmiyor!

• Konbuyu başlatan Burak Ergün
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Ergün

Guest
merhaba arkadaşlar

kuşum dışarı çıktığı zaman perdelerden aşağı inmiyor? bu sorunu nasıl çözebilirim? biraz daha aşağıları gelsin istiyorum artık :D

Muhabbet kuşlarının genelde tercih ettikleri yerler: tablolar, perdeler, avizeler :) Yapacak bir şey yok .. :)

Perdelik Kartonpiyer varsa kafesten çıkarma,çıkaracaksanda gözlemle evde kartonpiyer kalmadı.

yukarılarda konacak başka biyer yok mu acaba mecburen perdeye tutunuyodur belki :)

işte predelerin rustik demierleri var orada sürekli :) bize yanaşmıyor zaten hiç. resmen psikolojik savaş veriyoruz ikimiz birbirimize :D evcilleşecek mecbur! birimiz kazancaz bu savaşı .

Merhaba odanın çeşitli noktalarına konabileceği portatif tünekler yapıp birazda onların üzerindeyken yem yedirebilirsen o noktalara konmasını sağlayabilirsin. Farklı noktalarda tüneyip uzun süre kalırsa perde avize tablo saat vs.. bir süre sonra omuzunuza veya elinize asla konmayacaktır.

Benim muhabbet kuşum da yaklaşık 1 ay oluyor ki mutfak dolaplarından inmiyor. Halen çözüm arıyorum fakat kendisi biraz cani olduğu için uygulayamıyorum. :) Kuşunuzu ne zaman aldınız, ne zamandır evinizde? Perdeden aşağıya inmemesi ortama alışamadığının sebeplerinden biridir.