petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Perdeden İnmiyor!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Ergün tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Ergün

merhaba arkadaşlar

kuşum dışarı çıktığı zaman perdelerden aşağı inmiyor? bu sorunu nasıl çözebilirim? biraz daha aşağıları gelsin istiyorum artık :D

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Muhabbet kuşlarının genelde tercih ettikleri yerler: tablolar, perdeler, avizeler :) Yapacak bir şey yok .. :)

3. Ezel ALBAYRAK

Perdelik Kartonpiyer varsa kafesten çıkarma,çıkaracaksanda gözlemle evde kartonpiyer kalmadı.

4. Efsun Çağlayan

yukarılarda konacak başka biyer yok mu acaba mecburen perdeye tutunuyodur belki :)

5. Burak Ergün

işte predelerin rustik demierleri var orada sürekli :) bize yanaşmıyor zaten hiç. resmen psikolojik savaş veriyoruz ikimiz birbirimize :D evcilleşecek mecbur! birimiz kazancaz bu savaşı .

6. EMRAH GÜNDAY

Merhaba odanın çeşitli noktalarına konabileceği portatif tünekler yapıp birazda onların üzerindeyken yem yedirebilirsen o noktalara konmasını sağlayabilirsin. Farklı noktalarda tüneyip uzun süre kalırsa perde avize tablo saat vs.. bir süre sonra omuzunuza veya elinize asla konmayacaktır.

7. Tolga SEZER

Benim muhabbet kuşum da yaklaşık 1 ay oluyor ki mutfak dolaplarından inmiyor. Halen çözüm arıyorum fakat kendisi biraz cani olduğu için uygulayamıyorum. :) Kuşunuzu ne zaman aldınız, ne zamandır evinizde? Perdeden aşağıya inmemesi ortama alışamadığının sebeplerinden biridir.

8. Burak Ergün

2 ay oldu ben alalı.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum perdeden inmiyor