Karadeniz Pet

Pes Artık....

• Konbuyu başlatan Umutcan AĞLAR
  • Başlangıç tarihi
Hocam yazık hayvana ya isterseniz sahiplenebilirim. Allah Yardımcısı olsun ya :(

vicdansızlar....bunun hesabını bu dünyada vermeyi nasip etmesin Allah öteki dünyaya kalsın hesabı inşaallah...iyileştirin lütfen kuşu..

Valla son resimde hayvancağızın ta gözleri gülüyor çok mutlu :) Aslında hayvan kelimesini bunun için değil bunu bu hale düşürünler için kullanmalıyız. Gerçi hayvan kelimesi sanırım biraz daha hafif kaçtı.!!

sonuç olarak kurtulmuş artık Allah razı olsun :) o bu haliyle bile güzel bi kere :) tüylenince afet olacak görürsünüz :)

merak ediyorum vaktiniz varsa son halindeki resmini çekip gönderirmisiniz

yazık be kardeşim, küçücük kendini savunamayan hayvanlara yetiyor güçleri bu ibnelerin. saçlarını derisini kanatarak koparacan bu heriflerin

Hocam son durumu nedir acaba öğrenebilirmiyiz? Bunu bu hale getirenin ....

kuşun düzelmiş halini de görmek istiyorum lütfen paylaşın oturdum ağlıyorum ya bu ne vicdansızlık ya rabbi

günah ya valla. sadece istediği bir avuç yem ve bi kap su. bakamıyosan ver gitsin.

Bu kuş normale dönüp en iyi kuşun olur inşallah

nasıl oldu bu güzelim kuş fotoğrafını paylaşır mısınız lütfen?:(

şu hayvanlara eziyet eden dangalaklar var ya onları elime bi geçirsem hayvancağızlara yaptıkları eziyetlerin bin katını onlara yapıcam.ne istiyorlar bu hayvanlardan anlamıyorum yazık ya ne hale gelmiş :( kıyamam inşallah en kısa zamanda tüyleri çıkar bu canın..

Yem yedikten sonra resmen gulumsemis kizimiz allah onlarin belasini sanada cenneti nasip etsin

Bu duruma getiren veya getirenlerin Allah belasını versin ! Umutcan kardeşim babanında bu örnek davranışından dolayı helal olsun.İnşallah en yakın zaman da tüyleri çıkar ve o zamanki halinide görmek isteriz .

kendiliğinden dökülmedilerse ne amaçla yolmuşlar hayvanların tüylerini acaba... yazık ya