Karadeniz Pet

Pes Artık....

• Konbuyu başlatan Umutcan AĞLAR
  • Başlangıç tarihi
insanlıkta nasibini almamış pislikler , küçüçük candan ne istemişler .
Allah inşAllah en yakın zamanda belalarını verir.
kardeşim Allah yardımcın olsun iyi bir sevgi ile cok sağlıklı bir kuş olacaktır eminim

resmen vicdansizlik ahirete alahin huzurunda nasil yolduysa tuylerini o kusda ona eziyet yapacak . kusa bol bol vitamin ver mama yap 1-2 aya cikar ins. cok buyuk bir sevap isledin kardesim !!

Son durumlar nedir ?

yazık ya bunu yapanların yüce Rabbim hem bu dünyada hem öbür dünyada belalarını verir inşAllah son durumunu paylaş kardeşim güzel kuşun :) tüyleneceği zamanı sabırsızlıkla bekliyorum babanıza da size de helal olsun kardeşim :)

Tüylenince de foto koyarsın. Bazı insanlarda gerçekten vicdan yok kalp yok.

bu kuşu bu hale getiren insan ise onunda etini canlıyken lime lime eder Allah...
bakamıyorsan ver bakabilen birine yada hiç bulaşma böyle işlere...
son durumu bende merak ediyorum..resim koyarsan sevinirim..
eğer kuşu birine vermek istersen ben talibim..aklında bulunsun..her zaman o cadıya yerim olur..:)

oha desem ayip olmaz bu insanlara ne kadar cani insanlar varya...

Valla kuşun şuan durumu iyi geldiğinden beri az bişey tüylendi :) geldiğinden 3-4 sonra fark ettim kuş evcil :) Evimizin neşe kaynağı

KrmDq7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:57 -->-> Daha önceki mesaj 03:56 --

He bu arada bu fotograf geldıgınden 1 hafta sonra çekmiştim en yakın zamanda yeni halini sizlere göstereceğim :)

artık iyileşemediğini düşünmeye başladım resim koysanda rahatlasak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:00 -->-> Daha önceki mesaj 03:58 --

aynı anda yazdık galiba
:)

çok tüylendiği söylenemez pek bi farkı yok tek sorun mama yememesi onca kuşa alıştırdım bu hergeleye alıştıramadım :)

örnek davranışınızdan dolayı tebrikler..

kendiliğinden bile olmuş olsa, bu duruma kayıtsız kaldıkları için , bunu yapanlar insanlıktan nasibini alamamış, hayatları boyunca iki yakaları bir araya gelmez, gelmesin de. kendinden 1000lerce kat güçsüz, muhtaç bir yaraatığın bu halini görüp kaytısz kalınamaz !

bu durumu bize siz gösterdiniz, bunlar gibi görülmeyen daha ne kadar vahim durum vardır, ama içimi rahatlatan tek bir şey var, Allah her şeyi görür, görüyor da.

O güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim...

Valla kuşun şuan durumu iyi geldiğinden beri az bişey tüylendi :) geldiğinden 3-4 sonra fark ettim kuş evcil :) Evimizin neşe kaynağı

KrmDq7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:57 -->-> Daha önceki mesaj 03:56 --

He bu arada bu fotograf geldıgınden 1 hafta sonra çekmiştim en yakın zamanda yeni halini sizlere göstereceğim :)

Tüylenmese bile en azından mutlu huzurlu artık tebrikler size