Karadeniz Pet

Pes etmiyen dişi

umut asal

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar benim bi çiftim var bunlara ayirma taktiki filan yaptim önceden daha da çok kötüydü dişi erkeke çok bagriyodu dişi baskindi bunlari ayirdim ve erkeki kizistirdim simdi erkek baskinlasti azcik ama erkek kur yapmak istiyo disiye ama dişinin gagasina yaklasti anda dişi gaga atiyo ama isirmiyo ayni tunekte olursalar 1-2 dk içinde dişi o tunekten kovuyo kur yaparken istemiyo ama sabah namaza gidip geldimmi bi baktim dişi erkeki kasiyo sevinmistim ama yine ayni erkek bi şey yapsa dişinin istemedi biseyi hemen bagriyo çok yüksek sesle erkek kur yapmaya calissa gaga liyo önceden yem bile yedirmezdi erkeke duzeldiler ne yapmam lazim bu dişinin erkekle arasındaki durumunu yönetimi erkeke bi bıraksa

IMG_20160913_002126.JPG
kuşlar bunlar

Merhaba nekton s ve nekton e adlı vitaminleri önerilen şekilde düzenli olarak kullanın sorununuz son bulacaktir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim aynı sorun bende de vardı hobi-e hobi-s vitaminlerini aldım gerçekten faydası var ilginç bir şekilde beni mutlu eden hareketler yapıyorlar bu arada Allah kabul etsin

Erkeğin baskın olması daha önemli.Bence dişide de erkekte de sıkıntı yok.Bir kaç sihirli dokunuş gerek Arkadaşlar üstte bahsetmiş zaten.

Kardeşim aynı sorun bende de vardı hobi-e hobi-s vitaminlerini aldım gerçekten faydası var ilginç bir şekilde beni mutlu eden hareketler yapıyorlar bu arada Allah kabul etsin
Bu dediniz vitaminleri hangi siteden alim iyi bi site fazla güvenmiyorum internetten alışveriş yapmayi

Bu vitaminler hayvanları tüye sokuyormuş,en temizi kışta geliyor sularına portakal limon suyu elma ıspanak maydonoz nane ve portakalın kendisini yedirmek daha iyi sanki.

Valla bu kadar bekledim bu takviyelerle eş tutsunlar ben tüy dönemini de beklemeye razıyım açıkçası

Bu vitaminler hayvanları tüye sokuyormuş,en temizi kışta geliyor sularına portakal limon suyu elma ıspanak maydonoz nane ve portakalın kendisini yedirmek daha iyi sanki.

Valla bu kuslari 3 hhaftadir eş tuturmaya calisiyom tutmadilar tek çare bu vitaminleri almak

Geri