Karadeniz Pet

Pet-i-to

Saykun

Yeni Üye
Arkadaşlar petshop bu isimde bi vitamin verdi ama forumlarda herkes avisol falan diyor bunun adı hiç geçmiyor. Bilgisi olan var mı. Bide 20 damla damlatın yazıyor çok değil mi ? Kuşum tam ishal değil ama dışkısı biraz sulu. Vitamin vericem ama bunu kullansam mı başka bişey mi alsam bilemedim :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Ek olarak şu dışkı sağlıklı mıdır ?
http://i.hizliresim.com/P317p9.jpg

Elinizde varsa biraz kanarya yemi verebilirsiniz.. yada kücük bir patatesi haşlayın.. kuşunuza yedirin.. ishalini keser 2-3 güne..

bayatlamasına müsade etmeyin.. bozuk yiyecekler de ishal yapar kuşu.. az az verin yesin..

O markayı hiç kullanmadım bilmiyorum ama dışkısı normal görünüyor yinede sulu diyorsanız aspur iyi gelecektir.

3 güne geçer zaten.. 3-4 gün kullansan yeter..

Hangi markaları önerirsiniz ?
İshali geçene kadar sadece aspur ile mi besleyeceğim kuşumu ?

Ben vitamin kullanmıyorum gerek duymadım, siz aspur ile birkaç gün besleyin yeter sürekli verirseniz aspura alışır normal yemleri yemez.

Dışkı normal gibi,vitamin için 1lt suya falan yazmış olmasınlar?

Arkadaşlar petshop bu isimde bi vitamin verdi ama forumlarda herkes avisol falan diyor bunun adı hiç geçmiyor. Bilgisi olan var mı. Bide 20 damla damlatın yazıyor çok değil mi ? Kuşum tam ishal değil ama dışkısı biraz sulu. Vitamin vericem ama bunu kullansam mı başka bişey mi alsam bilemedim :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Ek olarak şu dışkı sağlıklı mıdır ?
http://i.hizliresim.com/P317p9.jpg

Kuşunuzun dışkısı normal abartılacak birşey yok . Siz sadece vitamini eksik etmeyin suluğundan hastalıklara karşı direncli olacaktır zaten.

Vitamin olarakta avi - vit avisol öneririm sizin o dediğiniz pet i to yu hiç duymadım.

Son düzenleme:
Kuşunuzun dışkısı normal abartılacak birşey yok . Siz sadece vitamini eksik etmeyin suluğundan hastalıklara karşı direncli olacaktır zaten.

Vitamin olarakta avi - vit avisol öneririm sizin o dediğiniz pet i to yu hiç duymadım.

Peki teşekkür ederim.

Geri