petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pet shop hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğu kan tarafından 30 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar pet shoptan 50 lira alacağım var. kafese ve kuşa ihtiyacım yok (zaten var) ne almalıyım çok kararsızım

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    hocam daha geçen hafta poşet poşet aldım :( benim yem aldığım yer farklı zaten buranın yemini yedirmem kuşuma

4. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  5. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    alacaklı olduğum yer burası değil malesef. kafes alsam mı diye düşündüm ama beğenmedim hiçbirisini. ayrıca gerek var mı bakar mısınız? bitane muhabbet kuşum kalacak içinde. sadece yem yemek ve uyumak için giriyor. ayrıca bu kafes hint bülbüllerimindi. sabah dişi bülbül zarar görünce değiştirmek zorunda kaldım kafeslerini

Bu da muhabbet kuşumun kafesiydi. ne yapayım almama gerek var mı muhabbetime yeni bir kafes ? dediğim gibi kafeste bakmıyorum yem su için girip çıkıyor

#5 Doğu kan, 30 Ocak 2016
    Son düzenleme: 30 Ocak 2016
  6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    eksik malzemelerimde yok sanırım ? fotoğraflarda görüldüğü gibi. sadece küçük kafeste suluk yemlik falan görünmüyor. onları fotoğraf çekerken kaynar suya attım temizlenmeleri için.. napıcam bilemedim :confused:

Sayfayı Paylaş