petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pet shop kontrolu denetimi

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Orçun Kaya tarafından 11 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Orçun Kaya

Orçun Kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Bugun carsiya cikma firsati buldum,bir yer var avm icinde bir suru petshop var kuşların hali duman sıcaktan hepsi mayışmış tıkıştırmışlar kafeslere para uğruna orda duruyorlar canım sıkıldı.Bir.muhabbette gozume takildi kafeste cennet papağaniyla duruyordu muhabbet ölmüs yatıyor cennet papagani bunun gagasinin orayi kurcaliyodu kanatmis mi yoksa olen kusumu isiriyo bilmiyorum.Bunlarin denetimini yapan kuruluşlar var mi acayip ayar oldum hayvanlari gorunce.ozellikle kafeste çok sayida yasayan kuslarin durumu icler acisi.para kazanmak icin neler yapiyo insanlar eminim burada da vardir ticaret uğruna boyle yapanlar.

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ülkemizde ne yazık ki hayvanlara, hatta insanlara gereği kadar önem verilmiyor. Yeni yasa ile inşallah bir şeyler değişir. İzmir'de çoğu pet shopda bilezik takmak zorunlu olduğu halde takılmıyor. Düşünün.

3. Orçun Kaya

Orçun Kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Ekmek kazanacak olan da adam gibi yapsin isini onlarda canli mal değiller.ona gore iklimlendirme yapsinlar temiz ortamlarda baksinlar.cifthane salma sordum kaziklayacak yer ariyo esnaf nereden geçirsem diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

Uretime satisa hayvan sagligina uygun olmayan yerleri sikayet edin arkadaslar denetlesinler de gorsunler bi taraflarini.

HAYTAP - Hayvan Hakları Federasyonu

4. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    İnternetten araştırın muhakkak şikayet edilebilecek bir yerler vardır.. Ben şimdi araştıracağım bir şeyler bulursam paylaşırım sizinle

5. Orçun Kaya

Orçun Kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Tek değil bir kaç petshopta uygun olmayan kafesler dikkatimi çekti ve gidip avm yi denetlemeleri için mail attım bakalım.

6. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    İl orman ve su işleri müdürlüğü imiş şikayet adresi şehrinizdeki müdürlüğe şahsen dilekçe verirseniz muhakkak ilgileneceklerdir... Oy uğruna bu konularda çok hassas davranıyorlar :) tabi şikayet ettiğiniz petshop kendilerinden değilse

Sayfayı Paylaş