petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Pet Shoplardan Almanın Ne gibi Sorunları olur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve SFKZTRK tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. SFKZTRK

SFKZTRK Guest

Sitede antalya'dan arıyorum diye belirtim arama yerine ama satanda yoktu antalyada zor bulunacak gibi bi ihtimalde pet shoplardan alıcamda ne gibi sorunları olur? Birde alırkern neye dikkat etmeliyim erkek olacak ilk alacagım. Teşekkürler.

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    petshopa 5 tane kus getirirler 2 si hasta diğer 3üde hastalığa aday olur genelede bakımsız sadeca ticari amaçlı en yüksek kar düşünülen kuşlardır siz ne istiyosanız ordaki kuş odur petshopa göre dişi istersin erkek istersin aynı kuşu satar sana anlamıyosan illaki vardır çevrenizde bence en azından kuşçudan aln sorun üretimhane nerde diye üretimhaneden yeni yeme düşmüş alın

3. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Yahya Sayın
    0507 469 06 06
    Merkez
    Gouldian, Bengal ve Zebra Finch

Halil Erdoğan
    0533 359 50 04
    Show Jumbo Muhabbet

Mehmet Küpeli
    0507 263 67 33
    Jumbo Muhabbet

Ahmet Cuntşir
    0507 370 62 84
    Show Jumbo Muhabbet

Gökhan Manis
    0535 865 10 28
    Goldian finch Bengal ve Gloster kanarya

Ahmet Kızıltan
    0532 252 89 23
    İngiliz, Show Jumbo ve Tepeli Muhabbet

Antalyadaki uretimhanecilerin telefon numarasi birde burdan ulasin

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Petshoplarda iyi gözlem yaparsan kaliteli kuşlar alabilirsin, bir çok kuş aldım, sadece 1-2 tanesini kaybettim, ilk aklıma gelen petshoptan kuş alacak arkadaşlara mutlaka kuşla birlikte bir de ishal ilacı almaları, ortamın sağlıksız olmasından dolayı bir çok kuş ishal oluyor pethoplarda, diğer bir bulaşıcı hastalık ise mantar ve son aklıma gelen mycoplazma veya papağan ateşi hastalığı ki bu en kötüsü galiba. Ama dediğim gibi tüm kuşları inceleyin, kuşlarda hastalık belirtisi yoksa en beğendiğiniz kuşu alabilirsiniz...

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    ben kuş satan biri değilim reklam amacımda yok ama su forumdaki arkadasların sattıgı kusu hiçbir petshopta bulamazsınız

6. SFKZTRK

SFKZTRK Guest

Numaralar için teşekkür ederim merkezdeki ardakaşa ulaşmaya çalışıcam fiyatı önemli değil sağlıkklı bir kuş alalımda üretimcilere bakalım. Muhabbetlerden anlamam çok sultan olsa iyi kötü yorum yapabilirdim ama muhabbete fikir yok kazıklaya bilirler açıkcası cinsiyetini bile anlamayabilirim o derece bakalım üretimcelere teşekkür ederim hepinize arkadaşlar

Yahya beyde muhabbet varsa merkezdeymişde sıkıntı olmadan ordan alırız inş

Jumbo Muhabbet ve Show Jumbo Muhabbet farkı nedir ?

#6 SFKZTRK, 27 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Eylül 2014
  7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Görsellik farkı var.. show jumbolar bir derece daha pahalı.. onlara daha fazla ilgi var..

Sayfayı Paylaş