Karadeniz Pet

Pet Shoplardan Almanın Ne gibi Sorunları olur?

• Konbuyu başlatan SFKZTRK
  • Başlangıç tarihi
S

SFKZTRK

Guest
Sitede antalya'dan arıyorum diye belirtim arama yerine ama satanda yoktu antalyada zor bulunacak gibi bi ihtimalde pet shoplardan alıcamda ne gibi sorunları olur? Birde alırkern neye dikkat etmeliyim erkek olacak ilk alacagım. Teşekkürler.

petshopa 5 tane kus getirirler 2 si hasta diğer 3üde hastalığa aday olur genelede bakımsız sadeca ticari amaçlı en yüksek kar düşünülen kuşlardır siz ne istiyosanız ordaki kuş odur petshopa göre dişi istersin erkek istersin aynı kuşu satar sana anlamıyosan illaki vardır çevrenizde bence en azından kuşçudan aln sorun üretimhane nerde diye üretimhaneden yeni yeme düşmüş alın

Yahya Sayın
0507 469 06 06
Merkez
Gouldian, Bengal ve Zebra Finch

Halil Erdoğan
0533 359 50 04
Show Jumbo Muhabbet

Mehmet Küpeli
0507 263 67 33
Jumbo Muhabbet

Ahmet Cuntşir
0507 370 62 84
Show Jumbo Muhabbet

Gökhan Manis
0535 865 10 28
Goldian finch Bengal ve Gloster kanarya

Ahmet Kızıltan
0532 252 89 23
İngiliz, Show Jumbo ve Tepeli Muhabbet

Antalyadaki uretimhanecilerin telefon numarasi birde burdan ulasin

Petshoplarda iyi gözlem yaparsan kaliteli kuşlar alabilirsin, bir çok kuş aldım, sadece 1-2 tanesini kaybettim, ilk aklıma gelen petshoptan kuş alacak arkadaşlara mutlaka kuşla birlikte bir de ishal ilacı almaları, ortamın sağlıksız olmasından dolayı bir çok kuş ishal oluyor pethoplarda, diğer bir bulaşıcı hastalık ise mantar ve son aklıma gelen mycoplazma veya papağan ateşi hastalığı ki bu en kötüsü galiba. Ama dediğim gibi tüm kuşları inceleyin, kuşlarda hastalık belirtisi yoksa en beğendiğiniz kuşu alabilirsiniz...

ben kuş satan biri değilim reklam amacımda yok ama su forumdaki arkadasların sattıgı kusu hiçbir petshopta bulamazsınız

Numaralar için teşekkür ederim merkezdeki ardakaşa ulaşmaya çalışıcam fiyatı önemli değil sağlıkklı bir kuş alalımda üretimcilere bakalım. Muhabbetlerden anlamam çok sultan olsa iyi kötü yorum yapabilirdim ama muhabbete fikir yok kazıklaya bilirler açıkcası cinsiyetini bile anlamayabilirim o derece bakalım üretimcelere teşekkür ederim hepinize arkadaşlar

Yahya beyde muhabbet varsa merkezdeymişde sıkıntı olmadan ordan alırız inş

Jumbo Muhabbet ve Show Jumbo Muhabbet farkı nedir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Görsellik farkı var.. show jumbolar bir derece daha pahalı.. onlara daha fazla ilgi var..

Geri