Karadeniz Pet

Petshop Fiyatlarına Ohaa Dedirtti Bu Site

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, ben daha önceleri muhabbet kuşu sitelerine takılmadan önce (açıkcası tek takıldığım forum buraydı) Petshoptaki kuş fiyatları çok uygun gelirdi bana, şunlara baksana ne kadar güzel kuşlar bu fiyata bedava derdim. Fakat şimdi anlıyorum ki, benim o bedava dediklerimi adam kazığın sapı ile neyse işte.. Bence bu site petshopcuların fiyatlarını bitirdi, petshop yerine gidin üreticiden alın derim. Hem daha sağlıklı, hem daha ucuz, hemde size alışmadığında vs. değiştirme olasılığınız daha yüksek olur.

Saglik olsun kardesim :) Ben bile kendi sitem olmasina ragmen bircok forumda aktif durumdayim. Ama gel gor ki hicbirinde buradan aldigim hazzi alamiyorum :) Cunku burasi her konuda hepsinden acik ara onde. Sakin yanlis anlasilmasin kendi sitem diye soylemiyorum gercekleri soyleme geregi duydugum icin soyledim sadece :)

Fiyat konusuna gelince bende bu ise girmeden once seninle ayni dusunceye sahiptim :)

vallaha yalan yok,bende bir sürü kuş sitesine giriyorum ama burası kadar sıcak bir yer yok.bazen buradaki tartışmaları bile özler oluyorum

Şuana kadar gördüğüm en dürüst insanların olduğu bir site başka yerde daha görmedim ......

Siz siz olun kuş alacaklılar ev üretiminden başka kuş almayın 10-20 tl fazla verin petshop ba gitmeyin..... bu site petshop ba karşı :D

bende buraya başlamadan önce petshoptaki her kuşu sağlıklı sanırıdım.meğerse onlar ciddi boyutta hastalıklı oluyorlarmış yaw.herkesin buraya üye olup araştırıp sonra akuş alması gerekirmiş.ama nedense biizm insanımız önce alıyor sonra bu formu keşfediyor,ama sonunda kusunu kurtaramıyor.üzücü bir durum :(((

sizin yaşadıgınız şehirlerdeki petshoplarda fiyatlar yine iyi Elazığda eş kuşun çifti 100 lira ile 150 lira arasında degısıyor ayrıca burada petshop ve uretıcı sayısı bir elin parmaklarını gecmez istanbul ankara izmir adana gibi şehirlerde oturanlar bu konuda cok sanslı

Az once sordum yavru latino 65 tl fiyat cekti

Bulundugum yerde bir petshop var kazıgın kralını atıyor.örnegin akıllı yemlik 10 tl :)

Bulundugum yerde bir petshop var kazıgın kralını atıyor.örnegin akıllı yemlik 10 tl :)

Aynen bızım burdada cogu yer oyle arkadas bı hobımız var diye soyup sogana cevırıyorlar sırf kus yuzunden evı ızmıre tasıyacam yaw :)

Kazıkla bitse yalanında kralı onda.
Örnegin 8 aylık kuşa yuvadan atlayalı 2 hafta oldu diye bana satmaya calıştı kuştan anlamasam alacam :)

Ben şımarığımı petshoptan almıştım. Aynı zamanda üreticiydi. Ben bana en yakın candan olan kuşu aldım. Ama bilgisizdim, forumdan öğrendim bir çok şeyi. Mesela kuşumun İngiliz kırığı olduğunu, geçirebileceği hastalıkların belirtileri ve tedavilerini, kaliteli yemi bu forum sayesinde öğrendim, öğrenmeye devam ediyorum. Bu forumu kuran, yöneten, üye olan herkese teşekkür ederim. Ne zamandır böyle bir şey yazmak istiyordum hazır konusu açılmışken yazıyım dedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Saygı değer ağabeylerim - ablalarım ve bir o kadar değerli kardeşlerim. Eğer bir şey alacaksanız, muhabbetkusu.com.tr 'ye konu açın, fiyatı hakkında bilgi alın, markası - kullanışı vs. hakkında bilgiler alın. Direk petshop'a yatırmayın paranızı.

Kazıkla bitse yalanında kralı onda.
Örnegin 8 aylık kuşa yuvadan atlayalı 2 hafta oldu diye bana satmaya calıştı kuştan anlamasam alacam :)

geçen sene başından komik bir olay geçti sizlerle paylaşmak istiyorum burda petshoçuların fırlama olduğunu gördüm.İşte bana bir tane sultan papağanı geldi neyse 1-2 hafta sonra yumurtlamaya başladı ondan sonra petsopba götürdük adam erkek demesinmi :D sonra erkek stresden yumurtlar dedi arkadasında dedimki abi sen stresden yumurtlarmısın dedim ve oradan uzaklaştım :D halleri ortada :D

Cok haklısın kardesim. Dedigin gibi en iyisi üretici arkadaslardan alısveris yapmak. Petshoplarda fiyat tavanda...

Bencede ben 1 çift kuş sordum Çek 400 tl dedi petshop ben yarı fiyatına 2 çift veriyorum

İyi akşamlar
bende ev yapımı jumbo tepeli hollanda kıvırcık çekoslovak albino üretimi yapmak istiyorum

İstanbul da ciddi dürüst üretici tanıyormusunuz ?

Arkadaşlar ben de aynı şeyi Samsun için soracaktımm.Samsunda üretici arkadaşlar varmı?