petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

PETSHOP Muhabbet Fiyatları HK.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve g0rky06 tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Merhaba arkadaşlar,

İşte size bir PETSHOP klasiği kuşların hepsi yerli HOLLANDA ,İNGİLİZ,ÇEKOSLAVAK diye ayırt edilmiş. Lütfen bunlara kanmayan fiyatları ortada 85 TL,75TL,65TL yazmışlar burada üretici ve hobici arkadaşlar yerli ve cekoslavak kuşları 30 40 tl ye satıyorlar seçim sizin...

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Özellikle şuanda piyasada çok fazla ithal kuş var.
    Birçoğu da ufak tefek ve hasta, üretici kuşu ile bunlar kiyaslanmaz.
    Tecrübesi zayıf arkadaşlar ve yeni başlayanlar için kötü
    tecrübeler oluşuyor malesef. Burdan da denk geliyoruz.
    hasta kuşlara, yavru diye yetişkin kus verilmesi, damızlık diye
    2 aylık kus verilmesi vb. O nedenle bu site hem bilgilendirme
    açısından hem tecrübeler hemde uygun kus temini açısından
    büyük avantaj.

3. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    O kuşların neresi ingiliz :D Yazık Canlı Hayvan Mağazalarından (Petshop) yem dahi almayın...

#3 Ferdi NAMLI, 7 Mart 2015
    Son düzenleme: 7 Mart 2015
  4. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    Bahausta kİpanin karsisindaki yer değilmi burasi

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Giderler yine petshopdan alır millet o yuzden artik ben bizzat diyorum gidin b
    petshopdan alın diye:)
    Birde petshopdan alıp sonra burada konu açılıyor kuşum niye kabarık cinsi ne irki ne niye eslesmiyor diye bundan sobra ben git aldigin yere ssor yazacam petshop alanlara:)

6. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Istanbul da 25 den Başlıyor Ankara da hepten uçmuşlar ama burda da görüyoruz yerliye Çek kırığa ingiliz yazanı zihniyet aynı zihniyet bence.

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    ben zaten petshopdan alıp burada konu paylaşanlara sinir oluyorum

8. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Abi memlekete gittiğimde kuzenime muhabbet kuşe hediyr etmek istedim. Sınav stresi var kafa dağıtır dedim. Adam yerli irisi kuşa ingiliz dedi 120 lira fiyat çekti. Bence piyasa denetleme kurulu gerekli. Ya da onun gibi birşey Osmanlıdaki ahilik teşkilatı örnek alınabilir. Dinimizde bile kâr ın fazlası haram kılınmışken bazıları ( hepsinin günahına girmek istemem hakkıyla yapanlar da var) toptan 15–20 ye aldıkları kuşa 80–100 fiyat çekiyorlar. Özellikle üreticilerin az olduğu şehirlerde.

9. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    o zaman bizde ki iyi yerliler ingiliz oluyor :) yavru bile alacak olsam petshoptan almam üretici bulurum alırım işini düzgün doğru yapan bi petshopla çok nadir karşılaşmışımdır

10. mehmetgenc

mehmetgenc New Member

Beğenileri:
    0
    hocam ben burda uretici arkadaslar kazansin burdan kus alayim demistim.maalesef cikmamisti kimse.sonra mwcbur petshopcuya gitmistim.bazen boylede olabiliyor.

11. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Etik davranma ahlakı kalmazsa bir toplumun esnaflarında bahsettiklerin hepsi geçmişte kalır...

12. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Haklısınız. Okuduğum bölüm gereği Türk tarihini en başından detaylı olarak gördük derslerde. Gerçekten çok eski devletlerimizden tut Osmanlıya kadar dürüst insanlarmışız. Osmanlılarda zirve yaşamışız. Halk savaşçılık ve ahlâki yönden itibar görürmüş. Maalesef tarihimizin en kötü ahlâki bunalımını yaşıyoruz.

#12 Mehmet KOÇTÜRK, 8 Mart 2015
    Son düzenleme: 8 Mart 2015
  13. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Doğrudur. Çok şey söylemek gerekiyor ama buradan olmuyor malesef. En azından kendimizi geliştirerek, ilerleyerek bunları görmemiz gerekiyor. Yılmadan, usanmadan çalışıp yükselmeliyiz. Allah sonumuzu hayırlara eylesin.

14. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Üretimin devamlılığı için lütfen üreticiden alın kuşlarınızı. Yem, mama, vitamin vb. ihtiyaçları bu şekilde karşılayabilsinler.

15. batibirol

batibirol New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar isini hakkıyla yapan pek çok pet shop vardir ama ben sadece bir iki taneye denk geldim bir eminonune gidim dedim gitmez olsaydım sakin emin önünden kus almayın demiyorum kuştan gerçekten anliyorsaniz ve satıcıyı dinlemeyip kendi kafaniza gore aliyorsaniz tabi isi biliyor kuştan anliyorsaniz o zaman alin ben ev üretimi yapan bir arkadaştan aldım sağolsun çok memnunum

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu fiyatları pet shop