Karadeniz Pet

Petshop

• Konbuyu başlatan Master3v5
  • Başlangıç tarihi
Sorun bu noktada kaynaklanıyor o kuş sayılmadığı zaman ne oluyor hiç merak ettin mi? Ben gözlerimle gördüm o kuşlara ne yapıldığını. Hastalnıncaya kadar bir kafeste tutuluyor hastalanınca Kafası çekilip çöpe atılıyor. Üretici Dediğin adam bu işi para pul için yapmaz. Zaten üretip ben bundan para kazanırım birkaç bin lira kar ederim dediği Zaman biz onu üretici sınıfına dahil etmiyoruz daha çok ölücü sınıfına dahil ediyoruz ki federasyondan ihraca kadar yolu var bu işin.. Piyasa bozuk kuşculuk Sıfır bu ülkede. Biz bir avuç insan doğru düzgün bu işi yapmaya çalışıyoruz.. Gerçekten üretici Dediğin adam fotoğraf koymaya bile korkar. Bunun sebebini de daha Detaylı bir konu açıp yazabilirim isterseniz.. Hatta bu ülkenin en önde gelen kuşcularıyla bir video hazırlayıp koyabilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dehşete düştüm şu an:mad:

Bilgilerinizi konu açip paylaşsaniz ve herkes kimin ne oldugunu anlasa aslinda çok güzel olur
Bence yapmalisiniz bunu,, işini dogru yapan da kötü yapan da ayyuka çiksin

Bu anlattiklarinizi duyunca hiç yanindan geçmek dahi istemiyorum o dükkanlarin
Biz kurtardikça yenisi gelecek işte o kötü yani yer hazirlamiş olacagiz diger kuşa :(

Pet shoptan asla yem dahi almani önermem sahtekar adamlar birçogu

Ayrica hayvanlar o dükkana gelene kadar ne eziyetler çekiyor bu sektöre para kazandirma

Ben olsam o ilgi gösterilmeyen zavalli engelli kuşa bakmak isterdim,, en azindan bir hayvanin hayati kurtulmuş olur, daha mutlu olur
Yaşi da çok önemli degil bence,, ilgilenirsen her kuş sana alişir,, benim kuşumun birisi 5 aylikti bana geldiginde ama çok rahat alişti üstelik iki kuş ve ben egittim

Eger kuşu alip da iki gün sonra süs gibi kenara koyacaksaniz ailecek,, hiç almayin günahina girmeyin bence
Ne salladın be :D

Geri