petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Petshop

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur TÜFEKCİ tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Onur TÜFEKCİ

istanbul anadolu veya avrupa yakasında, takım alınabilecek iyi bir petshop bilen var mı ?

Ürüteci arkadaşlardan almak isterdim, fakat sadece kartla alabiliceğim için soruyorum :)

2. Tunç ÇAĞATAY

Bence üreticilerden al takım üreticilerle gider alışveriş yaparsın kartla sen ödersin konu kapanır :)

3. Onur TÜFEKCİ

Tabi orası öyle de buna yanaşacak üretici lazım :)

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Aradığınızı bulmanız dileğiyle...

5. Tunç ÇAĞATAY

Forumumuzda istanbulda olan abilerimiz var onlarla iletişime geç anlayışlıdırlar

6. Onur TÜFEKCİ

Bu şekilde görüp, kabul eden olursa niye olmasın :)

7. Umutcan AĞLAR

Benim en yakın tanıdıgım bile bu işi berbat yapıyor. Peyshoplardan uzak durun. Cihan Aytan'ı öneririm size. Onun size vereceği her kuşa kefilim.

8. Onur TÜFEKCİ

Hiç böyle birşey aklıma gelmedi fakat dediğim gibi kartla alacağım için bu yönü düşünmedim. Yani diyebilirim ki ben alayım kuşları size kartla istediğini alayım :D Bence sıkıntısı yok ama bu öneriyle gidemezdim. Gören kişi eyvallah uyar der. Bende tamam derim hallederiz :)

9. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş