Karadeniz Pet

Petshopcu dişi dedi dogrumu sonradan gagasının rengi değişirmiş?

• Konbuyu başlatan Kadir SOLA
  • Başlangıç tarihi
K

Kadir SOLA

Guest
K6PORk.jpg
[/url][/IMG]
eWk52E.jpg
[/url][/IMG]
x3L08j.jpg
[/url][/IMG]
xRkMyo.jpg
[/url][/IMG]
epz14z.jpg
[/url][/IMG]

dişi dediği kuş dogrumu petsopcu dıyorkı sonradan gagasının rengı degısebılır dogrumu yardımcı olun şimdiden tşk:p

Yüzde yüz erkek arkadaşım.

Petshopculardan kuş veya ürünler almayın diye burada sürekli belirtiyoruz. Bu kuş nasıl dönecek? Sanırım kandırılmışınız.

Böyle hurafelere inanmayın erkek dişiye dönermi yahu :) töbe töbe :) Git gagasının üstü kahverengi bi kuş al ;) Gerçi petcinin kuşu geri alacagınıda pek sanmıyorum ya....

kardeş sonradan dönermiş derken :) :)

memocan bey yani erkek ya gagasının rengı dişiye döner diyor , baran bey 5tl istiyo değişmek için bu arada bende 2erkek oldu bununda cınsıyetını ogrendım sımdı hangısını degısıyım fotolarını atımmı ?

bizim milletin satış politikası normal kesin kuşun erkek oldugunuda senden öğrenmiştir ne insanlar var ya neden 5 tl istiyormuş at fotoları ben burda olmazsam bile arkadaşlar yardımcı olur10dkya çıkıyorum dışarı

Petshopculardan kuş veya ürünler almayın diye burada sürekli belirtiyoruz. Bu kuş nasıl dönecek? Sanırım kandırılmışınız.

Evet tevfik bey dogrudur çift diye 2erkek verdı bugun değişcem üstünede 5tl istiyo mecburen 2erkek kus bırbırını yedı bıtırdı bıde tek petsopcu o şehirde petsopcuda denemez balık ve kus tek satıyor :) :mad:

Kuşları yavru aldığınızda cinsiyeti tam belli olmayabilir. Burun renginden anlaşılıyor. Benim yavrularımdan en büyüğü 1 ayı 10 gün filan geçti, burnu rengini daha tam almadı.

Geri