petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Petshopcu dişi dedi dogrumu sonradan gagasının rengi değişirmiş?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kadir SOLA tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Kadir SOLA

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

dişi dediği kuş dogrumu petsopcu dıyorkı sonradan gagasının rengı degısebılır dogrumu yardımcı olun şimdiden tşk:p

2. BARAN

BARAN Guest

Petshopcuyu Bilmemde Bana 5aylık Erkek gibi geldi.....

3. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Yüzde yüz erkek arkadaşım.

4. BARAN

BARAN Guest

Dimi hocam hemde sapına kadar delikanlı :)

5. Kadir SOLA

dıyorkı sonradan dişi rengine dönebilir doğrumu ?

6. Tevfik AKTUNÇ

Petshopculardan kuş veya ürünler almayın diye burada sürekli belirtiyoruz. Bu kuş nasıl dönecek? Sanırım kandırılmışınız.

7. BARAN

BARAN Guest

Böyle hurafelere inanmayın erkek dişiye dönermi yahu :) töbe töbe :) Git gagasının üstü kahverengi bi kuş al ;) Gerçi petcinin kuşu geri alacagınıda pek sanmıyorum ya....

8. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    kardeş sonradan dönermiş derken :) :)

9. Kadir SOLA

memocan bey yani erkek ya gagasının rengı dişiye döner diyor , baran bey 5tl istiyo değişmek için bu arada bende 2erkek oldu bununda cınsıyetını ogrendım sımdı hangısını degısıyım fotolarını atımmı ?

10. BARAN

BARAN Guest

bizim milletin satış politikası normal kesin kuşun erkek oldugunuda senden öğrenmiştir ne insanlar var ya neden 5 tl istiyormuş at fotoları ben burda olmazsam bile arkadaşlar yardımcı olur10dkya çıkıyorum dışarı

11. Kadir SOLA

Evet tevfik bey dogrudur çift diye 2erkek verdı bugun değişcem üstünede 5tl istiyo mecburen 2erkek kus bırbırını yedı bıtırdı bıde tek petsopcu o şehirde petsopcuda denemez balık ve kus tek satıyor :) :mad:

12. Cambaz

Cambaz Guest

Kuşları yavru aldığınızda cinsiyeti tam belli olmayabilir. Burun renginden anlaşılıyor. Benim yavrularımdan en büyüğü 1 ayı 10 gün filan geçti, burnu rengini daha tam almadı.

Sayfayı Paylaş