Karadeniz Pet

Petshopcunun iddası :) sizce ne ?

• Konbuyu başlatan tansel canbaz
  • Başlangıç tarihi
T

tansel canbaz

Guest
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar 1 hafta önce bir çift kuş aldım petshopçu bu kuşların erkeğinin jumbo kırığı olduğunu idda ediyor bende kuşların ingiliz kırığı olduğunu düşünüyorum hatta dişi kuş çekoslovak sanırım sizce bu kışların ırkı ve yaşları nedir ? :)

wvv5pO.jpg

KdA37L.jpg

KroMOM.jpg

xRlknj.jpg

xV1aDr.jpg

e2V16j.jpg

x3nLO2.jpg

eoR3dm.jpg

teşekkür ederim cihan bey dişi kuşum ele alışkın yani evde beslenmiş bir kuş belli ama erkek kuşum yabani hiç ele alışık değil onun ağırlığını nasıl ölçeceğim bilmiyorum :) yinede bu konuyu yakından takip edip kuşlarımı dartmaya çalışcağım :)

Bence erkek olan çekoslavak gibi duruyor ama Dişide kesinlikle Jumbo kanı var. maaşallah duruşu bakışı çok güzel. Yavruları babasının iki katı olursa şaşırmayın :)

İnşallah ama erkektede göğüs şişkinliği var ingiliz kanı taşıyor gibi geldi bana :)

babası veya annesi jombo gögüs kısımı baya ırı.

Ama ingilizlerinde göğüsleri öyle oluyor :) sakallarındaki benekler çok büyük değil jumbolarında benekleri ufak oluyordu değilmi :)

Ama ingilizlerinde göğüsleri öyle oluyor :) sakallarındaki benekler çok büyük değil jumbolarında benekleri ufak oluyordu değilmi :)

annesi veya babası jombo babası jombo ise annesi ingiliz olabilir dostum. annesin ve babasın ne ırkıtan oldugunu sorsaydınız keşke kuşcuya...

Kuşçununda bileceğini sanmıyorum ama kuşlar güzel yaşlı kuş değil yapı olarakta iri diye aldım inşallah bakıcı kuşlardır nasip artık :)

Kuşçununda bileceğini sanmıyorum ama kuşlar güzel yaşlı kuş değil yapı olarakta iri diye aldım inşallah bakıcı kuşlardır nasip artık :)

kendi üretimi ise bilir dostum benım erkek kuşun aldiğim yer biliyordu hata annesi ve babasını da gösterdi adam bana...

Onu sordum kendi üretimi değilmiş ama kendi üretimhaneme alcaktım dedi bende almak isteyince verdi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

Yaşları nekadardır sizce :)

Sizce yaşları nedir arkadaşlar ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:57 --

Okadar ufaklarmı sizce ben 1bucuk yaşlarında diye düşünüyordum.

Cqkdz2A.jpg

benimdişide senin erkeğe benziyor aceba benim dişi ne kırması

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

goğsü iri biraz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

benimkinin yaşı daha genc gibi gözlerde iris olusumu cok az az başlamış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

-------------------

Baba da Hollanda kanı var Anne'de de ingiliz gibi duruyor emin olamadım

Cqkdz2A.jpg

benimdişide senin erkeğe benziyor aceba benim dişi ne kırması

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

goğsü iri biraz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

benimkinin yaşı daha genc gibi gözlerde iris olusumu cok az az başlamış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

-------------------

Maşallah güzel kuşmuş ama benim kuşlara yapılan yorumlardan sonra kafam allak bullak oldu herşey olabilir anlayacağın :)

benim eş tutmayan yerli bir dişim var ve sürekli kızşgın halde yuvalık taktığımda hemen yuvalıkla ilgileniyor,yanında erkek olduğu halde onuda bir türlü kabul etmiyor boş boşda yumurtluyor acaba bu halde olan dişinin yuvalığı takılmamalımı,birde bunun yanına irice olan show jumboyu atsam acaba onun hakkından gelebilirmi..?

Geri