Karadeniz Pet

Petshopcunun iddası :) sizce ne ?

• Konbuyu başlatan tansel canbaz
  • Başlangıç tarihi
Onu gözlemleyerek görmen gerekiyor bence at kavga etseler bile biraz bekle belki erkek baskın gelip yola getirebilir.

Onu gözlemleyerek görmen gerekiyor bence at kavga etseler bile biraz bekle belki erkek baskın gelip yola getirebilir.
eğer bu yorum benim ile alakalı ise bu durum bir senedir böyle hatta dişi bırakın yanaşmayı erkeği hayli hırpalıyor yanaştığında dahası yem bile vermiyor yedirmiyor aunı kafeste olmalarına rağmen erkek aç kalıyor yem yemek içinde sürekli yemi devirip yemin dökülmesini sağladıktan sonra yem yemeye başlıyor anlıyacağımız üzere eş olmaları artık çok geç..bende onun için söylemiştim jumbonun iri olması ona hareket çekemez diye düşündüm..:)

sen bence dişiyi değiştir uğrasma inadı inat olur

eğer bu yorum benim ile alakalı ise bu durum bir senedir böyle hatta dişi bırakın yanaşmayı erkeği hayli hırpalıyor yanaştığında dahası yem bile vermiyor yedirmiyor aunı kafeste olmalarına rağmen erkek aç kalıyor yem yemek içinde sürekli yemi devirip yemin dökülmesini sağladıktan sonra yem yemeye başlıyor anlıyacağımız üzere eş olmaları artık çok geç..bende onun için söylemiştim jumbonun iri olması ona hareket çekemez diye düşündüm..:)

En son sen al o dişiyi üretimci bir arkadaşın üretimhanesine git onlarda illaki dinlenmeye aldıkları kuşlar vardır salmalarda at salmanın içine hangisiyle anlaşırsa tabi üretici arkadaşda razı olursa alırsın o kuşu :)

Bende daha önce üretim yapıyordum ev değişikliği nedeni ile bütün kuşlarımı sattım bakmayacaktım ama hastalık işte geçen gün pet shopları geziyordum balikta bakiyorum balık alacaktım bu kuşları gördüm beğendim ve aldım :)

Bende daha önce üretim yapıyordum ev değişikliği nedeni ile bütün kuşlarımı sattım bakmayacaktım ama hastalık işte geçen gün pet shopları geziyordum balikta bakiyorum balık alacaktım bu kuşları gördüm beğendim ve aldım :)

Pet shoplara para kazandirmamak gerektigini düşünüyorum
Sebebi burada
petshop-gercegi

Bilgilendirmek istedim yanliş anlamayin

Bişey sorucam 2. resimde başında dışa çıkmış tüy gibi şeyler var ucunda siyahlık gibi aynısı benim kuşta var ama kuşum beyaz ve buraya konu açtığımda yerli demişlerdi. büyüme evresindemi oluyor o şeyler

Kuşunuz tüye girmiş oğuz bey tüy değiştiriyor :) benim kuşumda tüyde şuan ondan yani anormal bir durum yok.

Irkını cinsini cibiliyetini zürriyetini hiç bilmem ama dşiye ba-yıl-dım.

Kocaman kocaman Maşallah,umarım yakın zamanda sağlıklı yavrular alırsınız Tansel bey. O dişiyi benim için şöyle güzelce bir mıncırın lütfen :)

petshop lardaki o görüntüleri görünce onlardan bir kez daha iğrendim..bunlar nasılda o hayvanları para kazanmak üğruna o işkenceleri onlara reva görüyorlar,zira onlar birer canlı vallahi o hayvanlar ahirette haklarını almak için dirilecekler aldıktan sonra toprak olacaklar, ama onları yapanlarda toprak olmak için Rablerine yalvaracaklar ama nafile..

Vav

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ikiside ing kirigi

Geri