Karadeniz Pet

Petshoplar yerli ırk kuş alırlar mı ?

CNK TC

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar şimdi yerli ırk kuşlarım var bir çift ve yumurta yaptılar büyük ihtimal mayısı n 5 inde ilk yavru cıkacak yumurtadan , bunları elimde tutabileceğim bir kafes yok ve ben bu yavru kuşları yeme düşünce satmayı düşünüyorum sizce Petshop yavru kusları 25 tl den satıyor benden alırlarmı . Yani öle bir kavram varmıdır elimizdeki kuşu petshopa götürdügümüzde alıyorlarmı ?

alırlar ama fazla bir ücret vermezler veya verilerde belli olmaz ama kuş alan petshopcular var

Kendisi üretmiyorsa alabilir, benim kuşları aldığım pet shop bütün kuşlarını müşterilerinden alır.

petshoplar alıyor fakat ucuz alıyorla 15 - 20 tlye falan alıyorlar

bende 15 tl den havada kapacaklarını sanıyorum :) adam sonucta 10 tl kâr yapıcak yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

alırlar ama fazla bir ücret vermezler veya verilerde belli olmaz ama kuş alan petshopcular var

evet fazla bir ücret beklemiyorum arkadaşın da dediği gibi galiba 15 tl den alırlar sanırsam

abi yumurtalar dolu mu baktın mı ?

kardeşim zamana bıraktım ben daha bakmadım sadece suna dayanarak konustum bu avisol vitamin veriyordum ben sürekli sularında çiftleşmeden öncesi ve çiftleştikten sonrasıda hala vermeye devam yumurta döllenmesinde baya katkısı oluyormuş bakalım artık hergünde çiftleşiyorlar yine kuş kuluckada olsa dahi.

petshoplar kuşlarını alır ama normalde 30-35 den satan dükkanlar 16-18 arası alıyorlar.diyorsunki burada 25tl den satıyorlar,senden kaça alacaklarını sen hesapla

Geri