petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Petshoplar yerli ırk kuş alırlar mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CNK TC tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Merhaba arkadaşlar şimdi yerli ırk kuşlarım var bir çift ve yumurta yaptılar büyük ihtimal mayısı n 5 inde ilk yavru cıkacak yumurtadan , bunları elimde tutabileceğim bir kafes yok ve ben bu yavru kuşları yeme düşünce satmayı düşünüyorum sizce Petshop yavru kusları 25 tl den satıyor benden alırlarmı . Yani öle bir kavram varmıdır elimizdeki kuşu petshopa götürdügümüzde alıyorlarmı ?

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    alırlar ama fazla bir ücret vermezler veya verilerde belli olmaz ama kuş alan petshopcular var

3. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    petshoplar alıyor fakat ucuz alıyorla 15 - 20 tlye falan alıyorlar

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kendisi üretmiyorsa alabilir, benim kuşları aldığım pet shop bütün kuşlarını müşterilerinden alır.

5. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    bende 15 tl den havada kapacaklarını sanıyorum :) adam sonucta 10 tl kâr yapıcak yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

evet fazla bir ücret beklemiyorum arkadaşın da dediği gibi galiba 15 tl den alırlar sanırsam

6. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    abi yumurtalar dolu mu baktın mı ?

7. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    kardeşim zamana bıraktım ben daha bakmadım sadece suna dayanarak konustum bu avisol vitamin veriyordum ben sürekli sularında çiftleşmeden öncesi ve çiftleştikten sonrasıda hala vermeye devam yumurta döllenmesinde baya katkısı oluyormuş bakalım artık hergünde çiftleşiyorlar yine kuş kuluckada olsa dahi.

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    petshoplar kuşlarını alır ama normalde 30-35 den satan dükkanlar 16-18 arası alıyorlar.diyorsunki burada 25tl den satıyorlar,senden kaça alacaklarını sen hesapla

9. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    eşe dosta yem parasına vermek daha mantıklı

Sayfayı Paylaş